Orální sex? Dobrý základ vztahu!

V Kamasutře je popsáno 57 základních sexuálních poloh. Každá poloha však má ještě několik možností, proto bychom se asi nikdy nedopočítali. Mezi nejoblíbenější mezi muži patří poloha 69, neboli orální sex. Co muže na  laskání ústy vzrušuje a jak se k tomu staví ženy?

Orální sex jako předehra

Většina dotázaných mužů nechce orální sex jako předehru. Chce ho až do konce s pořádným vyvrcholením do úst partnerky. Ženy naopak tvrdí, že nejen, že si tím muže připraví, ale muž pořádně naladí je. Tím pádem je po problému s vlhkostí, a postupné vsunutí penisu je už jen třešnička na dortu.

Intimita orálního sexu

Ve vztahu potvrzuje důvěru a intimitu na plné čáře. Pokud partnera či partnerku přijímáme ústy, přijímáme ho se vším všudy. Muži orální sex milují, ale i oni mají zábrany prožít ho pouze na jednu noc. Pro ženu je to naopak vyvrcholením vztahu a maximální dávka odevzdání se.

Hygiena orálního sexu

Je nesmírně důležitá. Ve všech bodech a úplně bez debat.

Nedělejte nic co nechcete

Základem kvalitního orálního sexu je nenechat se nutit do ničeho, co se Vám příčí. Nechcete polykat semeno? Nemusíte. Je plno jiných možností, kam může muž vyvrcholit. Deep throat neboli hluboký orál nedělá ženám moc dobře a vyvolává dávivé pocity. Ač muže vzrušuje nejvíce, nemá cenu se do ničeho nutit. vše má svůj čas a buď to to žena zvládne, nebo ne.

KOUKNI SE  Gwyneth Paltrow prodává svíčky s vůní její vaginy

Rozchod kvůli orálnímu sexu

Jsou ženy, které prostě orální sex nesnesou. Dokážou zajít dokonce tak daleko, že když to muž po nich vyžaduje, radši se ním rozejdou. Znám dokonce muže, který se se svou přítelkyní rozešel, protože ho nechtěla orálně uspokojovat.

Závěrem

Nelze to brát nijak globálně, ale kvalitní orální sex je dobrý základ pro vztah. Čím více partnera poznáváte, tím více se noříte do intimity vašeho vztahu. A tím pádem roste důvěra v toho druhého.

Ivana H.

 

 

 

 

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

19 + 20 =