Konečně volnej! 10 úplně nejlepších věcí na rozchodu

Rozchod je těžkým životním obdobím, o tom žádná. Řekněme si ale na rovinu, většinou je to nejlepší řešení, které doceníte teprve při pohledu zpět z bezpečné vzdálenosti. Znáte písničku od skupiny Vltava „Konečně volnej?“ Ano, v tomto zvolání je velká dávka ironie, každý rozchod je svým způsobem prohrou, jenže my pro vás máme seznam jasných výher!

 

1. Zhubnu

Obvykle v takových chvílích- jako je rozchod, nemáte chuť k jídlu. V hlavě se vám honí neustále myšlenky, co by kdyby, a v podstatě jste rádi, když do sebe něco dostanete. Za několik měsíců je z vás úplně nový člověk, štíhlý jako proutek. Ano, existují lidé, kteří se naopak v takové krizi cpou, ale těch moc není.

 

2. Ušetřím spoustu peněz

Všechny ty dovolené a zbytečné výlety, pozvánky na obědy a večeře, všechny ty dárky, kterými jste zahrnovali svůj protějšek, všechny ty zbytečné krámy, které jste museli nakupovat, a kterých máte plný byt, ač nevíte, k čemu vlastně slouží. To vše skončilo, je neuvěřitelné, když na konci měsíce zjistíte, že máte plnou peněženku a na účtu vám přebývají peníze. Zázrak!

 

3. Spím uprostřed postele

Nikdo vám nefuní do ucha, nikho vedle vás nechrápe, nikdo vás nebudí a neplácá vás po obličeji. Celou postel máte pro sebe, sladké sny!

 

4. Zbavím se odpadu

Teď máte čas a prostor si v sobě udělat pořádek. Vše nepotřebné ze sebe postupně vyházet, vyčistit si svou mysl, uklidit si v sobě i kolem sebe.

KOUKNI SE  Jak voní vagina?

 

5. Učím se zase mít rád sám sebe

Po několika týdnech třeba zjistíte, že vaše sebevědomí se ohromně zvýšilo. Najednou jste sami sebou, můžete se věnovat jen sami sobě, soustředit se na to, co máte rádi.

 

6. Objevuji opět sám sebe

Najednou zjišťujete, jaký jste skvělý člověk, na kterého jste skoro pro druhého zapomněli. Objevujete svou hodnotu, jaké to je být sám, na vlastní pěst a přesto úplný.

 

7. Můžu si dělat co chci

Chcete hrát celý den hry? Čumět na seriály? Válet se v posteli? Nebo celý víkend prosědět s kamarády? Jak je libo! Už tu není nikdo, kdo by vás omezoval nebo by vám dokonce něco zakazoval a měl jiný názor na trávení volného času. Už žádné kompromisy:

 

8. Zbavím se její rodiny

Třeba jste měli štěstí na její rodiče, ovšem pravděpodobně jste nemohli její matku vystát. Nejen, že vám do života kecala přítelkyně, kecali vám do něj i její rodiče nebo sourozenci. To je úleva, už vám do něj kecají jen vaši příbuzní!

 

9. Flirtování!

Kolik krásných protějšků jste nechali projít, protože jste byli zadaní? Kolik slibně rozvíjejících se situací jste nechali plavat, protože jste měli strach ze ztráty vztahu? Nyní se můžete zastavit, popovídat, nechat se unést každým malým zábleskem v jejích očích. Můžete vyrazit do společnosti, poznat nové lidi, nechat se okouzlit. Nikdo na vás doma nečeká, nikdo vám nebude nic vyčítat.

KOUKNI SE  Vyholená, nebo přírodní?

 

10. Sladké zamilování

To nejlepší nakonec. První polibek s někým jiným, pocit zamilovanosti, vzpomínáte ještě?

 

Charlie Brown

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

three + eighteen =