10 hororů, které se staly skutečností

Existuje spousta hororů, které jsou údajně natočeny podle skutečných událostí. Pokud si o nich ale zjistíte trochu více, budete možná zklamaní, protože přijdete na to, že tyto filmy jsou na realitě založeny jen velmi volně.

Objevují se děsivé nadpřirozené horory, které jsou až masivně přehnané nebo mají pochybné zdroje. Slasher filmy založené na notoricky známých sériových vrazích. Podrobnosti, které se pro příběh nehodí, mohou být odstraněny, naopak mohou být přidány znaky či události, které nejsou pravdivé, takže konečný výsledek se realitě ani zdaleka nerovná.

Ale co když se to stane naopak, co když se fikce stane skutečností? Horory, které se staly předobrazem podivných, hrozivých událostí. Zabijáčtí imitátoři, kteří se rozhodli uskutečnit jejich nejtemnější filmové fantazie. Podívejte se na deset hororů, které se staly skutečností.

1010. Výkřik (Scream)

Výkřik od Wese Cravense se v roce 1996 okamžitě stal klasikou. Solidní přírůstek do slasher žánru, který vrhá satirický pohled na mnoha hororová klišé, což vede k osvěžujícímu a vysoce kvalitnímu hororu. I přes jeho komediální prvky ovšem film dokázal inspirovat několik skutečných vrahů.

V lednu 1998 se šestnáctiletý Mario Padilla a jeho čtrnáctiletý bratranec stali centrem mediálního šílenství, které odkazovalo na „Výkřikovou vraždu“. Mariův bratranec se přiznal k pomoci při vraždě, kdy držel Padillovu matku Ginu Castillo, zatímco ji Mario bodal. Padillova matka celkově utrpěla čtyřicet pět ran.

Chlapci se přiznali k tomu, že se nechali inspirovat filmem Výkřik a po tom, co si koupili stejné kostýmy, které se používaly ve filmu, chtěli pokračovat a plánovali sérii vražd.

Zpátky

2 KOMENTÁŘE

  1. k tomu poltergeistovi… tam bylo pozděj víc těch úmrtí myslim že i z matky těch dětí se stala alkoholička a něco se jí stalo … sestra heather myslim že měla autonehodu nebo tak něco konečně je to tušim i na wiki o tomto no rozhodně se to dá lehce najít o těch tragédiích dokonce i ten šaman z toho druhého dílu umřel bylo toho prostě víc kdo by měl zájem na netu je toho plno nebo napište na mail mužem o tom pokecat…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

3 × 3 =