10 sexuálních her, které vám v posteli zaručeně zvednou náladu

1. Sexuální hra č. 1: Časová bomba

Pomůcky: Stopky nebo přesýpací hodiny

Pravidla hry: Stanovte si časový interval, například 20 minut, může to být o něco méně nebo více, a věnujte se předehře. Líbejte jeden druhého, hlaďte, dotýkejte se, drážděte se. V žádném případě neprovozujte samotný pohlavní styk, dokud neuplyne stanovený limit.

Proč: Většina párů je tak zaneprázdněna, že se předehře věnuje úplně minimálně. Časovaná bomba je hra, která vám umožní soustředit se na tu část vašeho sexuálního vztahu, kterou jste považovali za mnohem důležitější a zábavnější, než jste spolu žili. Budete překvapení, jak zpomalení celého aktu změní kvalitu vašeho sexu. Budete opravdu vzrušení. Dávku rozkoše si užijete i s erotickými kostkami. Během hry se zasmějete, vystřídáte mnoho poloh a ve výsledku si užijete vzrušující radovánky.

Tip: Časová bomba vás pěkně připraví na další hru, která se jmenuje: 30 sekund k orgasmu. Ta vám doslova vystřelí mozek z hlavy. Jak se hraje si přečtěte v článku: Flaška je pro děcka! Erotické hry, ze kterých bude hotová  

2. Sexuální hra č. 2: Slepý toužící muž

Pomůcky: Šátek, kravata nebo páska přes oči

Pravidla hry: Zavažte mu pořádně oči, aby vůbec nic neviděl. Zaveďte jej na postel. Pomalu jej svlékněte, drážděte ho a až bude dostatečně vzrušený- dejte si na čas a pořádně jej provokujte- tak ho znásilněte.

Proč: že u sexu nic neuvidí, má dva efekty- dramaticky to zvyšuje sexuální citlivost a také= psychickou zranitelnost. Oba dva efekty jsou silným afrodiziakem. Společně dokážou učinit úplnou sexuální explozi.

Variace: On zaváže oči vám

3. Sexuální hra č. 3: Jsi můj vězeň

Pomůcky: 4 pánské kravaty, vázanky nebo provazy a pouta

KOUKNI SE  4 způsoby, jak může Váš penis vypadat větší

Pravidla hry: On sváže ji, kotníky a zápěstí k jedné noze nebo sloupku postele. Nemáte-li sloupky nebo čela, svažte partnerku s rukama za zády a nohama u kotníků k sobě.

Proč: Je neuvěřitelně erotické, když jste na jedné straně zcela bezmocní a odkázaní na partnera, který nese veškerou zodpovědnost za to, co se bude dít, a na druhé straně je vaše partnerka bezbranná a vy si s ní můžete dělat, co chcete.

Variace: Můžete propojit s hrou č. 2, tedy zavázat partnerce oči.

4. Sexuální hra č. 4: Zlobivá holka

Pomůcky: Hřeben, kartáč na vlasy, proutek, jezdecký bičík; nebo vůbec nic

Pravidla hry: Řekněte partnerovi, co jste dnes udělala špatného. Jak jste se dnes provinila. Stačí maličkosti. Klekněte si na postel a nechte se od partnera plácat přes zadek. Buď nástrojem, nebo holýma rukama.

Proč: Výprask může být ve skutečnosti docela příjemný. Pokud jej použije inteligentně, budete cítit mírné svrbění, lechtání a štípnutí. Pocity, které se dobře kombinují s těmi ostatními při sexu. Je to zábavné, když si hrajete nevážně na vinu a trest.

Variace: Zapojte různé části těla ženy, věnujte se jim odděleně. Pravý čas taky zapojit nějakou erotickou pomůcku jako vibrátor nebo dildo.

5. Sexuální hra č. 5: Válení v oleji

Pomůcky: Budete potřebovat velký ručník nebo deku a láhev s olejem

Pravidla hry: Rozprostřete ručník nebo deku na postel nebo na zem, natřete se navzájem olejem na všech místech vašeho těla a pak si užívejte válení a dotyky vašich těl.

Proč: Budete opravdu překvapeni, jaký je rozdíl, když se milujete potření olejem. Kůže na kůži. Je to trošku lepkavé, ale stojí to za to.

KOUKNI SE  Jak to chodí na swingers party?

Variace: jestli máte oblíbené odlehlé místo, kde můžete tuto olejovou proceduru absolvovat, nebo třeba svou vlastní terasu, tak to na sluníčku dovedete k dokonalosti.

6. Sexuální hra č. 6.: Intimní holení

Pomůcky: Nůžky, nový holící břit, pěna na holení.

Pravidla hry: Partner vám oholí ochlupení vašeho ohanbí. Nejdříve se vykoupete v horké vodě, což změkčí vaši pokožku. Dále vaše ochlupení zkrátí nůžkami. Pak si lehnete na postel nebo na stůl a necháte vašeho partnera vžít se do role experta přes holení vašeho pohlaví. Možná se toho děsíte, ale když bude jemný, nebudete mu chtít břit vzít z ruky. Nemusí holit vše, může nechat na vašem ohanbí ornament, určitý tvar.

Proč: Partneři samozřejmě tuší, že ne vše, co vidí v pornofilmech, je reálné, ale tato podobnost může váš sexuální život zpestřit. Prostor kolem přirození je mnohem citlivější, když je oholený.

Variace: Oholte se na patřičných místech sama. Řekněte o tom partnerovi a nechte mu vybrat, jakou dobrotu si nanesete na oholené přirození. Šlehačku? Pudink? Marmeládu? Jak je libo.

7. Sexuální hra č. 7.: Twister

Pomůcky: Auto, místo, kde na vás v autě nikdo neuvidí.

Pravidla hry: Budete mít sex v autě. Jeden z vás bude hrát pannu nebo panice. Ten druhý ho bude učit, jak na to. Provede ho celým aktem, od začátku, až po samotnou soulož. Bude ho učit líbat, dělat orální sex, souložit.

Proč: Je to nejlepší způsob, jak se odstřihnout od minulého sexuálního života zkoušet věci znova od začátku. Za druhé můžete zjistit, co váš partner má rád a nevěděli jste o tom. Partner vám může například ukázat, jak se mu líbí, když ho kouříte.

KOUKNI SE  Nejúchylnější sexuální fetiše, které musíte poznat

8. Sexuální hra č. 8.: Sexy karty

Pomůcky: Balíček karet a stopky

Pravidla hry: Dej každé barvě sexuální význam. Srdce znamená líbání, káry masáž, zelené uspokojování rukou a kule orální sex. Číslo na kartě představuje počet sekund, jak dlouho bude jednotlivý akt trvat. Partneři se střídají ve vykládání karet a škádlení.

Proč: Tahle dráždivá hra vás pomaličku připraví na další fázi sexu.

Variace: Intenzivnější hru učiníte, když nebudete počítat v sekundách, ale v minutách.

9. Sexuální hra č. 9.: Pravda nebo fant

Pomůcky: Jen vy dva

Pravidla hry: Tu hru na pravdu určitě znáte. Jeden se ptá druhého na otázku, která ho zajímá, druhý buď odpoví pravdu, nebo musí dát fant, to znamená udělat, co mu druhý řekne.

Proč: Toto není jen hra určená pro studenty střední školy. Podle výzkumů přináší i zralým párům neskutečnou porci legrace, výbuchů smíchu a samozřejmě sexu.

Variace: Dát fant nemusí znamenat plnit úkoly jen v bytě, domě. Můžete vyslat partnera i ven.

10. Sexuální hra č. 10.: Tohle je válka

Pomůcky: Vy, váš muž a možná polštáře.

Pravidla hry: Pusťte se nazí do války, lechtejte se, snažte se druhého bez agrese přeprat, použijte polštáře a deky. Pokud se partner vzdá, musí splnit sexuální úkol, který mu zadáte.

Proč: Při takových zábavných hrách budete mít pohlavní styk spojený se zábavnými vzpomínkami.

Variace: Hru zpomalte. Za každou prohru si bude muset svléknout část oblečení.

 

Charlie Brown

 

 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

eight − 1 =