Diablo 4 je ve službě Steam na týden zdarma

Společnost Blizzard Entertainment zpřístupnila svou akční RPG hru Diablo 4 na týden zdarma ve službě Steam.

Uživatelé služby Steam si mohou hru stáhnout a vyzkoušet až do 28. listopadu do 19:00 našeho času. Hra Diablo 4 byla poprvé uvedena v červnu na PC prostřednictvím vlastního launcheru Battle.net společnosti Blizzard, kde zůstává prémiovou hrou. K dispozici je také na PlayStation a Xbox.

V období hraní zadarmo mohou uživatelé hrát Diablo 4 až do 20. úrovně, což odpovídá přibližně osmi hodinám hraní. Blizzard bude pravděpodobně doufat, že ty, kteří se tam dostanou, zláká 40% sleva na hru v Podzimním výprodeji na Steamu, který rovněž končí 28. listopadu.

Tyto prodeje by jen zvýšily již tak rekordní popularitu hry Diablo 4, která je s více než 10 miliony hráčů nejrychleji prodávanou hrou společnosti Blizzard všech dob. Diablo 4 však zažilo několik vzestupů a pádů kvůli kontroverzním aktualizacím a agresivní monetarizaci. Společnost Blizzard se však prosadila a nadále pravidelně aktualizuje hru Diablo 4 pomocí patchů a nového obsahu prostřednictvím sezón. První rozšíření Diabla 4 s názvem Vessel of Hatred má vyjít koncem roku 2024.

Ukázka ze hry Diablo IV:

https://cz.ign.com/video/15826/embed

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

11 − 9 =