13 způsobů, jak dovést ženu pokaždé k orgasmu

„UDĚLALA SES?“ Je mi líto, ale musím vám oznámit, že pokud se musíte své partnerky ptát, zda měla orgasmus, je pravděpodobné, že ho neměla. To platí zejména v případech, že pohlavní styk trval maximálně průměrných 5 až 7 minut. Podle některých průzkumů totiž ženské vagině trvá dosažení orgasmu průměrně 13 až 14 minut. A taky musím zdůraznit, že většina žen nemůže vyvrcholit pouhou penetrací, ale potřebuje stimulovat zároveň klitoris.

Proto muži dosahují při sexu orgasmu výrazně častěji než jejich partnerky. Tak a teď, když to víte, asi se zeptáte, jak zajistit, aby moje partnerka nejlépe pokaždé dosáhla orgasmu? Způsobů je více, zkuste si odkšrtnout při sexu co nejvíce z 15 praktických rad:

1Nesnažte se spěchat a tlačit ženu k orgasmu

Zkuste si uvědomit, že cílem sexu je samotné potěšení, a orgasmus je jen jedním z nich. Jak se říká, cesta je cíl. Zpomalte. Střídejte tempo přírazů. Nesoustřeďujte se jen na finální sprint k orgasmu. Čím více bude vaše partnerka myslet na to, že by už měla vrcholit, tím se jí bude více vzdalovat. orgasmus, tím menší bude pravděpodobnost, že dosáhne orgasmu. Sejměte ze své partnerky tlak a soustřeďte se na to, aby se cítila co nejlépe a co nejdéle.

2Průběžně drážděte její klitoris

Většina majitelek pochvy potřebuje k dosažení orgasmu vnější stimulaci klitorisu. Jedna ze studií odhalila, že pouze 18% účastnic dokázalo dosáhnout orgasmu pouhým vaginálním stykem. Při sexu se tedy nezapomeňte na laskání a dráždění klitorisu během i mimo penetraci. Některé polohy to umožňují lépe než jiné. Například v misionářské poloze posuňte tělo více dopředu k jejímu, aby se při každém přírazu penis třel o váš klitoris. Stejného efektu můžete dosáhnout, když je žena nahoře, když se podepřete na loktech, čímž se vaše břicho dostane do těsnějšího kontaktu s jejím klitorisem.

KOUKNI SE  Šokující seznam států, kde je legální sex s dětmi

3Využijte specifické sexuální polohy

Když už mluvíme o klitorisu, existují některé sexuální polohy, které vycházejí na jedničku, viz předchozí bod. Jednou z nejlepších sexuálních poloh pro kontakt s klitorisem je lotos. V této poloze začínáte vsedě a se zkříženýma nohama, zatímco vaše partnerka si sedne na váš klín čelem k vám a obtočí nohy kolem vašich zad. Pro o něco méně namáhavou modifikaci můžete vyzkoušet také polohu lotos vsedě na židli. Žena má tak kontrolu nad třením klitorisu o vaše tělo.

4Věnujte více pozornosti jejímu zadku

Pokud není na pořadu dne anální sex, bývá zadek při sexu odsunut na vedlejší kolej. Chyba, protože prdelka je plná nervových zakončení. Není nad to při sexu pořádně mačkat a hníst ženiny půlky.

5Zjistěte, co má ráda a naslouchejte jejím potřebám

Jak jsem zmínil výše, přímá, vnější stimulace klitorisu je nejjistějším způsobem, jak přivést mnoho žen k orgasmu – a orální sex je docela dobrý způsob, jak na to jít. Že je partnerka vzrušivější, poznáte podle toho, že si všimnete zvýšené vaginální lubrikace nebo že jí zduří vnější část klitorisu či celá vulva. Nechte klidně partnerku, aby vám vedla ruku. Ženy také vzrušuje prstění, nejen lízání. Když se umíte prsty dostat dolů hluboko do pochvy, způsobuje to často větší rozkoš, než jen penetrace penisem.

6Nepřestávejte ji líbat

Jakmile začne sperma ve varlatech houstnout, můžete být v pokušení soustředit se méně na líbání ve prospěch masivních pohybů tam a zpět. Ale hluboké líbání je často nutností pro dosažení jejího orgasmu. Ženy mnohem pravděpodobněji dosáhnou orgasmu, pokud pohlavní styk kombinoval sex s hlubokým líbáním.

KOUKNI SE  6 ujetých návodů, jak přestat masturbovat

7Věnujte pozornost jejím fantaziím

Zeptejte se ženy, zda má nějaké fantazie, které by chtěla uskutečnit. Realizace jejích fantazií přináší hlavně psychické vzrušení, a vy už víte, že to ony zkrátka potřebují, naladit se. Až poté u některých naskočí vzrušení fyzické. Vyzkoušejte třeba hraní rolí (šéf – sekretářka, instalatér – panička, nebo jí vyprávějte erotický příběh, abyste ji pošťouchli k vzrušení.

8Mluvte na ni sprostě

Tzv. „Dirty talk“ není jen prázdné házení sprostých slov. Každou činnost, kterou s ní rádi děláte, nebo která vám od ní dělá dobře, můžete popsat hezky sprostě. Nemusíte jí říkat, že je kurva, ale v určitých chvílích to ocení, zvlášť když ji tím vlastně chválíte.

9Kdo maže, ten jede a nevrzá

Bez ohledu na to, jak je vzrušená, delší sex pro ni může být nepříjemný nebo dokonce bolestivý. U análního sexu je lubrikace nezbytná, pro vaginální penetraci a vnější stimulaci může být užitečný – může například učinit prstění příjemnějším. Mazání zvyšuje pohodlí a rychlost, s jakou můžete proniknout do pochvy a masírovat kliťák. Vlhkost pochvy u žen ovlivňuje například menstruační cyklus, léky, atd.

10Zaměřte se na její krk

Krky jsou vysoce citlivé dotykové podložky: kůže je tam tenká a krevní cévy jsou blízko povrchu. Není tedy divu, že vědci zjistili, že krk je jedním z nejlepších míst pro stimulaci pomocí lehkého doteku a líbání. Když se žena očividně blíží k orgasmu, líbejte jí a otírejte se jazykem o její krk. To ji zaručeně rozpálí do běla.

11Používejte sexuální hračky

Více než 50% žen používá vibrátory k sebeuspokojování, takže uvítá i zapojení vibrátorů a dild. Používejte ale jen jako doplněk, váš penis, vaše rty, prsty by měly mít přednost. Ale jsou polohy, například 69, kdy zapojení dilda nebo vibrátoru zintenzivní prožitek. Ona může být na vibrátor tak zvyklá, že se bez něj prostě neobejdete.

KOUKNI SE  10 příznaků, jak poznáte frigidní ženu, dřív než bude pozdě

12Zapojte do hry její bradavky

Nepodceňujte sílu hry s bradavkami. Její orgasmus bude kulervoucí. 12 % žen může dosáhnout orgasmu prostřednictvím stimulace v jiných erotogenních zónách, než jsou genitálie – a bradavky jsou náhodou protkané nervovými zakončeními poskytujícími potěšení. Stimulace bradavek může aktivovat stejnou oblast mozku, kterou aktivuje stimulace genitálií. Bradavky, mozek a genitálie ve skutečnosti fungují tak, že spolu ‚mluví‘ během hry s bradavkami a používají míchu jako poslíčkový systém. Takže lízáním nebo dotýkáním se bradavek se klitoris překrví, stydké pysky otečou a pochva se promastí. Znáte nějakou ženu, která nemá ráda laskání bradavek?

13Najděte bod G

Ano, já vím, ten zpropadený bod G, o kterém se pořád píše. Vědci se ho marně pokoušeli najít. I když neexistuje žádná anatomická mapa pro jeho nalezení a přesné umístění se může lišit od ženy k ženě, obecně můžete najít bod G několik palců uvnitř přední vaginální stěny. Když je žena vzrušená, může nabobtnat – a u některých může stimulace bodu G podpořit vaginální orgasmus a dokonce vést k stříkání (ano, zažil jsem a je to krásné představení). Použití pohybu prsty „pojď sem“ uvnitř pochvy vám může pomoci najít a stimulovat bod G – ale pamatujte, že předehra je klíčová, než se do tohoto přístupu ponoříte. Poznáte, až ho najdete, protože bod G má tendenci mít jinou, houbovitější strukturu než okolní tkáň. Bod G můžete zachytit i vaším penisem například v poloze zezadu na pejska.

Charlie Brown

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

4 × two =