8 nejnechutnějších sexuálních praktik mezi zvířaty

Sex je úžasný, pokud jste člověkem. Pokud byste byli samičkou vážky nebo samcem tarantule, asi by se vám sex příliš nelíbil. Podíváme-li se zpět do hluboké historie, buňky se množily jednoduchým dělením. Po bilionech letech evolučního vývoje se rozmnožování mezi zvířaty dostalo na úplně jinou úroveň. Za tu dlouhou dobu zuřícího závodu v rozmnožování zažil zvířecí svět řadu neuvěřitelných pářících technik.

Jestli jste dosud měli pocit, že vaše sexuální praktiky za zdmi vašich pokojů jsou příliš perverzní, vězte, že až si přečtete, čeho jsou schopní naši chlupatí, šupinatí nebo drobní zvířecí přátelé, zjistíte, že váš sexuální život je opravdu konzervativní.

Jestli vám není dobře z představy krve a násilí, přeskočte raději poslední tři uvedené praktiky mezi zvířaty.

8Velryby (dvojitý průnik)

Jaké zvíře má dva a půl metru dlouhé přirození a varlata, která váží tunu? Ano, jsou to velryby. Samičky těchto nádherných tvorů se neomezují na jeden takto velký penis ve svém těle. Jsou schopné pojmout dva dvou a půl metrové penisy zároveň a nevypadá to, že by z toho byly nešťastné. Představte si to dámy, jak by vám asi bylo po takovém sexu.

U většiny velrybích savců existuje přímá úměra mezi promiskuitou samiček a velikostí přirození a množstvím ejakulátu svádějících samců. Jen velmi obdařený samec se může stát tím šťastným, který samičku dokáže oplodnit. Lidé, kteří mají daleko větší tendenci k monogamii, proto také v poměru k velikosti těla jsou obdařeni menším přirozením než někteří jiní samci. Lidský penis činí asi 8% z celkové délky těla, kdežto u velryb činí penis 15% z celkové délky těla.

7Bonobové (sploshing)

Hipízáci z rodiny primátů (užívají si volné lásky), Bonobové, jsou velmi inteligentní opice, které se ve svém vývoji oddělili od šimpanzů před více než dvěma miliony let. Spolu se šimpanzi jsou nejbližšími příbuznými člověka v živočišné říši. Co se týče sexuálního chování, jsou Bonobové bližší lidem více, než si myslíte. Zatímco šimpanzi používají násilí, aby si sex vynutili, Bonobové využívají sex, aby násilí mezi sebou odvrátili.

KOUKNI SE  Sex na usmířenou - kdy ano a kdy ne

Bonobové žijí v matriarchální společnosti, kdy samice drží při sobě a společně odráží sexuální ataky samců. Samice se nebrání ani sexuálnímu styku s jinou samicí, samozřejmostí je styk s vícero samci. Bonobové tak žijí v takzvané polyamorii- mnoholásce s vícero jedinci obou pohlaví.

Nejpodivnějším sexuálním chováním mezi Bonoby je sploshing. Jde o fetiš, kde hraje hlavní roli jídlo a tělo sexuálního partnera. Jídlo pokládá jeden druhému na různé části těla a pojídá ho z něj. Bonobové se, místo aby o jídlo mezi sebou bojovali, oddávají sexu a při něm pojídají jídlo z partnerova těla. Dvojitá rozkoš, nemyslíte?

6Mořští ďasi (majetnictví)

Představte si, že máte partnerku, která se jen válí na gauči, sní vám všechno jídlo, nedá vám ani pět vteřin soukromí a chce po vás jen celou dobu sex. To je život samice Mořského ďasa.

Samice shání v rozsáhlých hloubkách oceánu samce, kteří by jim zajistili obživu a rozmnožení. Slabí a obecně špatně vybavení samci, kterým chybí charakteristická bioluminiscenční návnada (světélko), kterou by ulovili samici, tráví raný vývoj svého života vyhledáváním feromonů, které vylučují samice. Jakmile se ovšem k samici přiblíží, sklapne klec. Postupně jejich orgány a tělesné proporce degenerují, jsou využíváni jen pro sexuální uspokojování samic.

Samice ďasů v podstatě samce zcela vysají a použijí pro vlastní účely. Připomíná vám to něco také z lidské říše?

5Hroši (kaviár)

Cenu za nejšpinavější sex rozhodně získávají hroši. Jste-li hroším samcem a nemáte žádné vlastní území, tak si u samic vůbec neškrtnete. Samci si označují své území vyměšováním, čůráním a kakáním všude kolem po svém území. Svým roztomilým ocáskem své exkrementy hezky rozprašují kolem, aby nalákali samice. Čím více smradu, tím větší možnost, že samice bude libými pachy přilákána do samcova teritoria. Samotný sexuální akt probíhá pod vodou, aby se váhy těchto až tři tuny vážících tvorů mohly dát do pohybu a vzájemně se nerozmačkaly.

KOUKNI SE  Muži, kteří více masturbují, jsou lepší milovníci- máme důkaz!

Možná námět na pravý deodorant, kterým by muž lákal ženy na své ohromné majetky, co říkáte? Čím větší smrad, tím více majetku.

4Dikobrazi Severoameričtí (zlatá sprcha)

Spousta mužů se při namlouvání obává ženského odmítnutí, je to trapná situace. Ale pro lidské samce to obvykle neznamená, že jsou zasaženi ostrým předmětem do svého těla (někdy tedy hrozí kopanec do koulí, to ano). Samice dikobraza jsou totiž sexuálně nadržené jen 12 hodin z roku. Pokud samec dorazí do blízkosti samice v jiný než správný čas, může schytat jeden z vystřelených ostnů, samice jsou neúprosné a nemohou být znásilněny.

O samice musí dikobrazi bojovat. Ve chvíli, kdy samec dosáhne vítězství, sedne si v povzdáli k samici a začne ji svádět a zjišťovat, zda je ten správný okamžik. Aby ji dokázal trochu rozžhavit, používá samec dikobraza severoamerického zajímavý trik. Z bezpečné dálky se na samici vyčůrá, stříkne na ni svou moč. V případě, že samice není nakloněna sexuálním hrátkám, začne na samce ječet a začne ho bít. Pokud se jí sprška zalíbí, může dojít k vysněnému aktu.

3Velcí bílí žraloci (kousání)

Nemravní lidé mohou v ložnicích experimentovat s kousáním, ale masochismu žraloků budou konkurovat těžko. Sex mezi žraloky je tak brutální, že samice můžeme identifikovat podle hlubokých jizev na hlavě a prsních ploutvích, jenž jim způsobili samci v průběhu sexuálního aktu. Ještě že lidé mají místo ploutví ruce!

Na rozdíl od mnoha ryb, které se reprodukují mimoděložně, jsou samice žraloků oplodňovány vnitřně. Jelikož žraloci nemají ruce, přidržují si samici při sexu svými zuby. Vypadá to spíš jako souboj a napadení, než příjemná soulož.

KOUKNI SE  "Postavil se mi na pohřbu". Muži se svěřují s nejhoršími zážitky erekce

2Vážky (znásilnění)

Představte si, že jste dívka opalující se klidně na pláži uprostřed slunečného dne. Najednou přijde muž, popadne vás zezadu pod krkem a začne vás souložit. To je znásilnění. U vážek jde jen o předehru. Samcovi vážky je jedno, jestli dojde k reprodukci nebo ne, sexuálně zneužívá vážky od jejich raného stádia až po ty starší, bude riskovat i utonutí samice, když zrovna klade u vody vajíčka.

Samčí vážky jsou obdařeni na břichách drobnými, ale ostrými háčky. Ty fungují jako klíče do speciálních zámků na hrudníku či hlavě samice a často při sevření způsobí samici velká poškození trupu a hlavy. Nejnásilnější je samec vážky z rodu dračích lovců. Ten se přivěsí svými dlátovými přívěsky na oči samic a do hlavy jim udělá při sexu i šest děr.

Nemyslete si, že se samice vážky nebrání. Po napadení buď přijme sex a prohne se, nebo začne se samcem bojovat nebo se snaží uprchnout- někdy to skončí vražednými důsledky.

Páření vážek vypadá velmi romanticky, jejich spojený tvar vypadá jako srdce. Jak vidíte, nic romantického na jejich aktu není.

1Štěnice (traumatická inseminace)

Jestli vám nebyly štěnice doteď odporné, věřím, že po přečtení budou. Nejnásilnější ze zvířecích delikventů našeho seznamu se rozmnožují přes traumatickou inseminaci. V rozmnožovacím aktu samci ignorují dobře fungující samičí genitálie, místo penisu použijí svůj bodec, aby propíchli kostru samice. Je to, jako by muž propíchl ženě nožem břicho a pak do otevřené rány ejakuloval.

Zdá se, že jde u štěnic o evoluční výhodu- jsou totiž extrémně promiskuitní. Obejít tradiční metodu a dostat sperma na místo určení dřív tak samci umožní předhonit ty, kteří šli tradiční cestou.

Máme rádi zvířata, ale v sexuálních dobrodružstvích doporučuji při napodobování zvířat zůstat u polohy „jak to dělají pejsci“.

 

Charlie Brown

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

twenty − 15 =