8 nejnechutnějších sexuálních praktik mezi zvířaty

Sex je úžasný, pokud jste člověkem. Pokud byste byli samičkou vážky nebo samcem tarantule, asi by se vám sex příliš nelíbil. Podíváme-li se zpět do hluboké historie, buňky se množily jednoduchým dělením. Po bilionech letech evolučního vývoje se rozmnožování mezi zvířaty dostalo na úplně jinou úroveň. Za tu dlouhou dobu zuřícího závodu v rozmnožování zažil zvířecí svět řadu neuvěřitelných pářících technik.

Jestli jste dosud měli pocit, že vaše sexuální praktiky za zdmi vašich pokojů jsou příliš perverzní, vězte, že až si přečtete, čeho jsou schopní naši chlupatí, šupinatí nebo drobní zvířecí přátelé, zjistíte, že váš sexuální život je opravdu konzervativní.

Jestli vám není dobře z představy krve a násilí, přeskočte raději poslední tři uvedené praktiky mezi zvířaty.

8Velryby (dvojitý průnik)

Jaké zvíře má dva a půl metru dlouhé přirození a varlata, která váží tunu? Ano, jsou to velryby. Samičky těchto nádherných tvorů se neomezují na jeden takto velký penis ve svém těle. Jsou schopné pojmout dva dvou a půl metrové penisy zároveň a nevypadá to, že by z toho byly nešťastné. Představte si to dámy, jak by vám asi bylo po takovém sexu.

U většiny velrybích savců existuje přímá úměra mezi promiskuitou samiček a velikostí přirození a množstvím ejakulátu svádějících samců. Jen velmi obdařený samec se může stát tím šťastným, který samičku dokáže oplodnit. Lidé, kteří mají daleko větší tendenci k monogamii, proto také v poměru k velikosti těla jsou obdařeni menším přirozením než někteří jiní samci. Lidský penis činí asi 8% z celkové délky těla, kdežto u velryb činí penis 15% z celkové délky těla.

Zpátky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

two × 2 =