Nejlepší gotické hororové filmy

Nejlepší gotické hororové filmy sází na často „depresivní“ charaktery postav, opravdu velmi hutnou a tíživou atmosféru a v neposlední řadě na hrůzu, strach a horor v prostředí, ve kterém se děj filmu odehrává. A vězte, že dost často je to obrovský starý dům nebo něco, co se pomalu rozpadá. Pochmurný seznam TOP 10 nej filmů právě začíná!

9Ti druzí

Herečka Nicole Kidman je v tom nejlepším. Dokonale mísí mateřské teplo a lásku s ledovým chladem, který vám bude běhat po zádech z celého příběhu. Jde o pevně zasazený mysteriózní snímek, který vás chytne a nepustí od začátku do konce a zároveň vydrží udržovat tempo stabilní a napjaté po celou dobu. Obrovský strašidelný dům zahalený hustou mlhou, „creepy“ děti, možné strašení a Christopher Eccleston. Všechny tyto aspekty se spojily v jeden hluboce dojemný příběh o lásce, ztrátě a smutku.

Film natočený v Angličtině pod taktovkou režiséra španělsko-chilského původu Alejandra Amenábara. Nejen, že film s neočekávaným zvratem zrežíroval, ale také napsal scénář a složil hudební doprovod.

Zkrátka velice dojemný a znepokojivý film, který se světlem přináší i temnotu. Snímek sledující rodinu, která je pravděpodobně terorizovaná duchy, přišel s nečekaným zvratem na konci. A to hlavně proto, že se Ti druzí celou dobu jeví jako naprosto striktní a jasně daná duchařina s dobře provedenými a dobře použitými lekačkami. Zvěsti v poslední době mluví o práci na remaku. Tak uvidíme, jak to dopadne.

Předchozí článekLetošní The Game Awards ovládlo The Last of Us Part II
Následující článekMass Effect je zpátky, možná i s Shepardem.

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

4 × one =