Celebrity odhalily, které filmy je pokaždé rozbrečí

Několik filmových herců, hereček a režisérů odpovídalo na otázku, které filmy je pokaždé rozbrečí. Někdy to jsou epické emotivní trháky, jindy zase malé filmy, které souvisí s osobním příběhem. Každý z těchto filmů je pro naše oblíbené celebrity svým způsobem unikátní.

7James Franco

“První film, který mě napadne, je Mé soukromé Idaho od Guse Van Santa. Když jsem byl mladší, tak jsem se na ten film díval mnohokrát. A ve stejnou dobu jsem měl další oblíbený film, a to jsou Ocelové magnólie. Je tam velmi smutná scéna se Sally Field, kdy jde na hřbitov, ta scéna mě vždycky dostala.”

6Michael Douglas

“Film, který mě naprosto dostal, se jmenuje Ballad of a Soldier. Je to film o první světové válce z roku 1959. Ten film vypráví příběh vojáka, kterému je povoleno odejít z fronty, aby se viděl se svou matkou na celý víkend. A ten film mě rozbrečel. Bylo to velmi silné.”

5Mila Kunis

“Zachraňte Willyho. Řeknu vám proč. Je to první film, který jsem viděla v Americe. A bylo mi osm nebo devět let a během filmu jsem řvala, ať někdo zachrání tu velrybu a byla jsem z mnoha momentů ve filmu psychicky zlomená. A dodnes mám k tomu filmu velmi silné citové pouto.”

4Mark Ruffalo

“Hrdinové. Je to film o muži, který si myslí, že mu jiný chlap ukradl život. A tak stráví celý film tím, že se snaží toho druhého muže zabít, aby zachránil sám sebe. A je tak horlivý po tom, aby zabil muže, se kterým vyrůstal, a který měl všechno, co on nikdy neměl, že zapomene na to žít svůj vlastní život a nechá tu hořkost, aby ho pohltila. To mě fakt dostalo.”

KOUKNI SE  8 celebrit, které byly před kamerou opilé

3Andrew Garfield

“Nemůžu dostat z hlavy film Ve jménu otce. Vidět někoho, jak bojuje s takovou vášní pořád dokola a dokola je velmi znepokojující, je to zároveň něco, s čím se můžu ztotožnit, je to velmi univerzální a osobní. V tom filmu on bojuje hlavou proti zdi a nakonec se ta zeď prolomí. To je pro mě velmi silný moment.”

2Nicole Kidman

“Takoví jsme byli. Protože jsem zbožňovala, když obě hlavní postavy byly spolu. A chtěla jsem, aby spolu zůstaly. Ale to se nesplnilo…”

1Javier Bardem

“Bambi. Vím, že je to animák pro děti, ale je velmi snadné mě rozbrečet. Někdy dokonce brečím i u vánočních televizních reklam. Je velmi lehké mě dojmout. Takže Bambi, film, ke kterému mám velmi osobní pouto, mě dovede vždy rozbrečet.”

Pavel Melotík

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=Xot3GqF6iis

 

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

10 − three =