Nejhorší věty, které můžete hned po sexu pronést

Jako by sex nebyl dostatečně vypovídající, vždyť jde o nejlepší komunikační nástroj mezi pohlavími. Ne, po sexu má někdo potřebu ihned otevřít ústa a něco strašně důležitého sdělit. A někdy může konverzace po oplzlém dovádění situaci totálně pokazit. Co můžete ihned po sexu říct, abyste to totálně podělali?

„Kolik ti dlužím?“

Pravděpodobně chodíte moc často na privát, tak vám to uklouzlo? Tady nejste v bordelu, právě jste skončili. Nebo je to vtip? Modlete se, aby měl protějšek smysl pro humor.


„Nemůžu najít kondom“

Stalo se vám to někdy? Je to docela svízel, hledat kondom uvnitř pochvy. Ale ještě větší svízel je s materiálem, který se tím pádem dostal do míst, v kterých může způsobit početí. Myslíte si, že žena chce strávit ráno v lékárně?

„To bylo rychlé“

Tak tohle může být nejhorší noční můra každého chlapa. Žádný si nechce připustit, že je v posteli hned hotový, protože to znamená, že není dobrý. Pokud jste se neudělala, ale soulož nebyla tak strašná, nemusíte mu to říkat.


„Pojďme si udělat selfie“

V dnešní době je tolik lidí, kteří mají pocit, že musí dokumentovat každý aspekt svého života…Ale obvykle to poslední, co chce někdo po sexu dělat, je pózovat na fotce.


„Co to tu smrdí?“

Tak tohle může uniknout jen opravdu necitlivé duši. Jako černý humor asi dobré, ale jestli najednou cítíte všechny ty pachy po sexu a smrdí vám to, jste rozhodně na špatném místě se špatným člověkem. ši.

KOUKNI SE  Je polykání semene škodlivé?


„Myslím, že jsem se do tebe zamiloval“

Tohle určitě vnese do ložnice prvek trapnosti. Pokud jste ve vztahu, tak by se to dalo pochopit, ale tam předpokládejme, že už jste se zamilovat měli. U známosti na jednu noc se to nehodí. Být emocionální po sexu je jedna věc, ale vyznat lásku je něco úplně jiného.

„Už budu muset jít“

Ano, lepší důkaz toho, jak se vám sex líbil, už být nemůže. Zdrhnout. Začít se oblékat a tvrdit, že vám jede vlak nebo autobus. Nevybruslíte z toho trochu důstojněji?

Varlord

Předchozí článekRežisér Nicolase Cageho se chystá na Tiché místo 3
Následující článekPrvní recenze: Archive 81 je zdařilou okultistickou podívanou pod dohledem mistra žánru Jamesa Wana

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

2 × 3 =