Zpověď muže s největším penisem na světě

Čtyřicetiletý Matt Barr z Londýna tvrdí, že má největší penis na světě, ale nikdo mu nedokáže říct, proč je vlastně jeho penis tak obrovský. V upřímném rozhovoru se svěřil s výhodami a nevýhodami života s největším penisem na světě. Mít mezi nohama malé batole zní skvěle, ale není to jen zábava.

Čtyřicetiletý Matt Barr z Londýna po lékařském vyšetření sdělil, že má „největší penis na světě“. Měří prý přes 28 centimetrů, přičemž průměrný ztopořený penis měří kolem 13,5 centimetru.

Jinými slovy, má dvakrát tak delší hadici, než většina průměrných mužů a o životě se svou chloubou napsal ve své knize s názvem: „Dlouhý příběh: Život s jedním z největších penisů na světě“.

Již dříve se objevil v dokumentu stanice Channel 4 s názvem „My Massive C**k“. Rá by se ale zasadil o vyvrácení mýtů o tom, jaký je to vlastně život, když máte velký penis. S nadšením také otevírá téma vlivu tohoto mamutího orgánu na duševní zdraví.

Od každodenního zvládání problémů přes randění až po sex – jeho penis přináší mu přináší řadu starostí. Není to všechno zlé, ale je to těžší (i doslovně), než si někteří lidé mohou myslet – a žít život s velkým penisem se neobejde bez následků.

V rozhovoru pro časopis Daily Star Matt řekl, že je to opravdu těžký život. Je obtížné si najít oblečení, které by mu sedělo. Podobně jako ženy s obřími prsy, čím jsou větší, tím jsou nápadnější.

KOUKNI SE  Subinka není žádná chudinka

Naopak se svěřuje, že díky velikosti penisu měl možnost mít sex s řadou žen. A dokonce s jednou velmi slavnou. Ale i v ložnici to nejde vždy podle jeho plánů. Na jednom rande, potom co se v ložnici svlékl, žena utekla. Jsou ženy, které přitahuje zvědavost, jsou ženy, které to může vyděsit.

Není možná ale rychlovka. Vypráví příběh ženy, která měla problém druhý den po sexu s ním fungovat. Nemohla vstát, když chtěla jít do práce, protože to bylo bolestivé.

Kromě těchto problémů také uvedl, že jeho penis se dost špatně skrývá. Dá se to, ale vyžaduje to každodenní přípravu. Což můžete posoudit z fotografií. Opravdu takový penis nejde jen tak schovat. Musíte si dávat pozor na to, co děláte, protože se na vás lidé mohou dívat dost zle. Myslí si někteří, že se předvádí.

V práci nemá problém, ale nemůže vykonávat prostě jakoukoliv práci. Například by nemohl dělat učitele. Taky by asi nebylo možné, kdyby byl třeba plaveckým instruktorem.

A proč si myslí, že zrovna on má tak obří penis? Nemá na to odpověď. Doufá, že se mu snad jednou podaří zjistit, jestli je to genetické, nebo jen náhoda. Nikdo mu doposud nedokázal říct, proč dostal tak naděleno zrovna on.

Darina P.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

seventeen − two =