Subinka není žádná chudinka

Podřízená úloha ženy v domácnosti je ožehavým tématem, které naježí srst všem feministkám na celé zeměkouli. Nadvláda mužů získala příchuť prehistorie a zavání vším, jen ne vášní. Když ženy vyklouzly ze své tradiční role a občas mužům napráskaly, navíc v přiléhavém latexu, měli pánové tvorstva o zábavu postaráno. Žena coby domina tak získala své nezpochybnitelné postavení v postelových hrátkách. Zatímco v domácnosti je muž pod pantoflem spíš k politování, v ložnici je terčem obdivu kolegů.

Oproti tou žena v podřízené roli je častěji litována. A spíš než tip, jak potěšit ještě lépe svého muže, dostane kontakt na právní poradnu pro ženy v tísni a oběti domácího násilí. Nikomu pod pokličku koukat nebudeme a sahat do svědomí už vůbec ne. Ale pojďme se podívat na ženy subinky. Ty, které milují nadvládu mužů a nečekají na nic jiného, než až jim řekne, co mají dělat a jak.

Subinka

Co si budeme povídat, mezilidské vztahy jsou vírem nejistoty a emoční interakce. Mnohdy nevíme, co čekat a pak jsme překvapeni, co  jsme vlastně dostali. Nízké sebevědomí spolu s tekutými písky partnerství pak narušuje milenecký vztah jako takový. Zvlášť ženy pak podléhají v nejistém vztahu tlaku okolností, názorů okolí nebo i svým vlastním předsudkům. Téma BDSM vydá i na několik knih. Jaké jsou nejoblíbenější pomůcky a podle čeho vybírat? Jak se má správná subinka chovat a co udělat pro uspokojení svého dominanta? Přečtěte si v  magazínu, který se věnuje nejen BDSM, ale všemu co vás zajímá o sexu.

Dobrovolně se postavit do podřízené role, pak může být pro ženu osvobozující. Z toho pramenící jistota a pocit bezpečí ji umožní prožívat i sex daleko intenzivněji. Žena subinka zkrátka není žádná chudinka.

KOUKNI SE  6 ujetých návodů, jak přestat masturbovat

Jak jsem již v úvodu naznačila, jsou submisivní ženy trochu v nevýhodě. Mezi kamarádkami by spíš zabodovala nějakým trikem, jak si omotat chlapa kolem prstu, ale historkou, jak se mu kolem toho prstu vine sama a ráda vyvolá spíš soucitné pohledy. Žena v podřízené roli přitom není v sexuálním životě nijak ochuzena.

Základní předpoklad je, že tato role vychází z jejího dobrovolného rozhodnutí. V druhé řadě je potřebné najít partnera, který s láskou a rozumem umí s takovou subinkou nakládat. Zneužití submisivní ženy pro své blaho za rámec její důstojnosti nebo dobré vůle je, spíš návodem na dlouhá sezení u psychologa pro ni a elektrické šoky do genitálií pro něj. Ale jsme tu všichni rozumní, takže zůstaneme v těch okamžicích, kdy si oba své role užívají.

Subinky a jejich hrátky mohou mít několik podob. Tou jednou jsou odvážné školačky. Ženy s vizáží diblíka, které o své roli nemusí nikoho dvakrát přesvědčovat. Zkrátka andělský ksichtík, dětská postava a chuť nechat dělat se sebou cokoliv, na co má páníček chuť. Řekla bych velmi vyhledávaná skupina. Od určitého věku a váhové kategorie je tato sorta spíš na zapsání do Červené knihy ohrožených druhů. Nárůst váhy a počtu vrásek nemusí nutně předznamenávat přerod v dominu. Podstatou vztahu se subinkou je dominantní muž. A pokud ve vás pořád vidí tu, která splní jeho přání, není důvod oblíbenou pozici opouštět.

KOUKNI SE  Zpověď muže s největším penisem na světě

A jsem u toho: jeho přání. V posteli je to jako v kuchyni. Žena vaří skvěle ale muž nápaditě. Muži jsou častěji experimentátoři, mají zpravidla větší apetit a nebolí je tak často hlava. Takový milostný vztah pak může eskalovat do zajímavých poloh.

Jinou obdobou subinky bez školní brašny a berušek v culících je latexová verze. Biče, pouta, roubíky a bolest od prvního polibku po jeho vyvrcholení. Extáze v podobě sadomasochistických hrátek je kapitolou sama pro sebe. Ženská a mužská role polarizovaná na maximum s vůní kožených důtek a do zpocené kůže se zařezávající provaz. Každému co jeho jest.

Koho vám to připomíná? Určitě si vzpomenete na knížku nebo film 50 odstínů šedi, kdy mocný podnikatel Christian Grey si našel svoji subinku Anu Steel. Na tento typ rozkoše měl hodně erotických hračiček. Ty se dají pořídit v různých erotických obchodech. Čemu dáte přednost vy?


Role subinky může být jednorázovým nápadem jak vnést vášeň do uvadajícího milostného vztahu stejně dobře jako denním chlebem.  

Pánové, pokud na takovou partnerku, narazíte, máte jistě velké štěstí. To, že udělá, co vás napadne notně neznamená, že své potřeby zatlačila na úkor těch vašich. Pokud se vám ve chvíli vyvrcholení nezatmí úplně, nezapomínejte na její orgasmus. Chce ho stejně jako vy. Jen si o něj neříká s takovou rozhodností a dominancí jako vy.

KOUKNI SE  10 příznaků, jak poznáte frigidní ženu, dřív než bude pozdě

Darina D

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

one + 13 =