At my table: Nová kniha Nigelly Lawson!

Recepty a pořady, nejen ty vánoční, s Nigellou Lawson k Vánocům tak nějak patří. A tak možná potěší fakt, že Nigella vydala novou knihu. Je to už nějaký pátek a bohužel je zatím jenom v anglické verzi, takže musíte prohledat české knižní eshopy v zahraniční sekci, nebo rovnou zkusit nějaký ten prodejní mezinárodní portál. Její nová kniha se jmenuje At my table: A celebration of Home Cooking.

A jako vždy se jedná o soubory receptů, které si můžete doma až slavnostně a s plnou láskou a vášní připravit. Nepotřebujete k tomu nic extra, sem tam nějakou surovinu, kterou doma běžně nemáte, ale to k tomuto typu vaření patří!

Kniha byla vydána 21. září 2017 a zároveň s jejím vydáním se natáčel i seriál těmito recepty motivovaný, ostatně jako vždycky. Vlastně každá nová Nigellina kniha je doprovázena také sérií kuchařských show, nad kterými můžete pohodově relaxovat dlouhé hodiny… V těchto dnech se vysílá každý díl nové série na BBC 2 každou sobotu (u nás neděli kvůli časovému posunu) a v plánu je celkem 18 epizod této série.

Jestli chcete sledovat krátké spoty, jednotlivé upoutávky na díly, klikněte si na její facebookové stránky nebo instagram, kde se pravidelně aktualizují informace a Nigella se tu dělí třeba i o nepovedené záběry z natáčení.

Jo, a abych nezapomněla, na jejích stránkách probíhá i soutěž o podepsanou knihu a stylový kuchyňský robot.

A tady můžete ochutnat!

KOUKNI SE  Chaloupka na muřích nožkách je pohádka pro starší děti, co se po nocích rády bojí

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

18 − five =