At my table: Nová kniha Nigelly Lawson!

Recepty a pořady, nejen ty vánoční, s Nigellou Lawson k Vánocům tak nějak patří. A tak možná potěší fakt, že Nigella vydala novou knihu. Je to už nějaký pátek a bohužel je zatím jenom v anglické verzi, takže musíte prohledat české knižní eshopy v zahraniční sekci, nebo rovnou zkusit nějaký ten prodejní mezinárodní portál. Její nová kniha se jmenuje At my table: A celebration of Home Cooking.

A jako vždy se jedná o soubory receptů, které si můžete doma až slavnostně a s plnou láskou a vášní připravit. Nepotřebujete k tomu nic extra, sem tam nějakou surovinu, kterou doma běžně nemáte, ale to k tomuto typu vaření patří!

Kniha byla vydána 21. září 2017 a zároveň s jejím vydáním se natáčel i seriál těmito recepty motivovaný, ostatně jako vždycky. Vlastně každá nová Nigellina kniha je doprovázena také sérií kuchařských show, nad kterými můžete pohodově relaxovat dlouhé hodiny… V těchto dnech se vysílá každý díl nové série na BBC 2 každou sobotu (u nás neděli kvůli časovému posunu) a v plánu je celkem 18 epizod této série.

Jestli chcete sledovat krátké spoty, jednotlivé upoutávky na díly, klikněte si na její facebookové stránky nebo instagram, kde se pravidelně aktualizují informace a Nigella se tu dělí třeba i o nepovedené záběry z natáčení.

Jo, a abych nezapomněla, na jejích stránkách probíhá i soutěž o podepsanou knihu a stylový kuchyňský robot.

A tady můžete ochutnat!

KOUKNI SE  Orákulum bohyní od Colette Baron-Reid je plné příběhů

 

Předchozí článekNejočekávanější horory roku 2018
Následující článekPlayerUnknown´s Battleground přechází na verzi 1.0

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

3 × 2 =