Nástěnný kalendář: Miluj svůj život 2024

Každý měsíc má svou energii. Vlastně i každý rok… a při cestě rokem se můžeme inspirovat myšlenkami, které často zapomínáme, protože chaos všedních dnů je příliš silný. Ale když zatoužíme na chvíli spočinou v klidu a tichu, je takový pohled na kalendář Miluj svůj život 2024 parádní.

Odkaz Louise L. Hay v posledních letech rozvíjí Lucie Ernestová a v kalendáři se zamýšlí nad jejími myšlenkami. Jsou stále stejné, stále nadčasové, stále hluboké. A víte, že mne napadlo i to, že každý obrázek nese svou energii. A možná i jen zadívání se na obrázek – nám každý měsíc něco dá. Vyvolá pocit, se kterým se můžeme těšit.

Vlastně, je na každém, jak bude s kalendářem pracovat.

Jeho romantická stránka je hluboká, duchovní, ale i lehká a inspirující. Přátelská.

Jako na kávu s kámoškou.

Jeho praktická stránka je taková, jako u každého jiného kalendáře, dost místa pro zápisky, přehled o minulém i následujícím měsíci, prostě paráda.

A ještě něco. Letos je papír v kalendáři matný, takže se na něj lépe píše. Už se nestane, že selže propiska, jak se někdy stávalo u lesklého papíru.

Lucie Ernestová je výtvarnice, matka, ilustrátorka, venkovanka a miluje surfování na vlnách nápadů, které pak vkládá do svých děl. Diáře, kalendáře, hry pro děti. Obrázky vyvolává v lidech otázky a určitě jsou velmi specifické a nenapodobitelné.

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing, www.synergiepublishing.com, www.duhovakocka.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

three × one =