Štvou vás, vytáčejí vás, přesto nám je vývojáři pořád cpou do her. Mrkněte na 5 nejotravnějších herních mechanik všech dob.

Určitě jste si při hraní všimli, že některé herní mechaniky jsou buď naprosto nefunkční, zcela zbytečné, nebo vám nad nimi doslova zůstává rozum stát, přesto nám je autoři dávají stále dokola a dokola. Mnohdy to má své opodstatnění, mnohdy však za tím stojí naprosté diletantství nebo pouhá lenivost. Tak nebo tak, nervy máme jen jedny. Dneska se podíváme na 5 nejotravnějších herních mechanik všech dob.

4Nekonečné dialogy

Určitě to znáte. Čeká vás další mise. V hlavě si promýšlíte další postup, dáváte dohromady tu nejlepší strategii. Nejprve vás však čeká jedna povinnost. Nemilá povinnost. Rozhovor s nudným NPC, nebo co hůř, jen otravný monolog postavy, kterou máte chuť zaškrtit. A mám na mysli dialog, který vám nic moc nového neřekne. Dialog, který nemá výraznější vliv na příběh. Zkrátka dialog, který má hlavně natáhnout herní dobu. Za mě je to asi nejotravnější věc ve hrách. Bohužel nejdou tyto nudné kecy často přeskočit. Nejhorší varianta však je nudný proslov, který nejde přeskočit celý, ale jen jeho část. Tudíž v naději klikáte kouzelnou klávesu, která má onen únavný dialog ukončit v naději, že už je fakt konec. Ale ono ne, postava stále a stále začíná nový monolog. Moje nervy.

KOUKNI SE  Filmový Uncharted dostal konečně trailer
Předchozí článekSasquatch: Masakr pěstitelů marihuany a legendární Bigfoot
Následující článek14 znamení, že jste se opravdu zamilovali

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

nineteen − nine =