Pět typů žen, na které si dát pozor

Maminka Vás naučila používat příbor, tatínek vás naučil zatlouct hmoždinku. Ve škole jste se naučili číst, psát a vyměňovat svačiny, A z práce jste si odnesli, že každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán, když jste za kolegu vzali odpolední. Ale jak si vybrat holku, to vás nenaučí nikdo. Nenaučím vás to ani já, ale ukážu vám pět tipů žen, které nikdy nebrat.

5Chytrou

Pět typů žen začněmě těmi nejtěžšími případy. Pokud jste se doteď spokojili s dobře vypadajícími vysokonákladovými modely a teď vás napadlo, že už těch bezduchých konverzací o manikúře a světovém míru máte dost, je chytrá holka jasná volba. Vedle štíhlé vyprsené blběny jste vypadali dobře a ona vedle vás. Vzájemně jste si vylepšili společenské skóre. Její kamarádky i vaši kamarádi vás obdivovali a nepřestávali kroutit hlavou nad tím, co na sobě vidíte.

People, Woman, Beauty, Model, Curl, Eyeglasses, Make Up

Pokud vedle sebe napasujete chytrou holku, bude vedle vás zaručeně vypadat dobře. V jejím stínu se definitivně ukáže, že když pánbůh rozdával moudro, stáli jste zrovna frontu na banány. Chytrá holka nabídne to, co si myslíte, že máte vy a ještě v hezčím balení. Úspěch zaručen. Tedy ten její.

Pokud máte alespoň ždibíček pochybností o svém intelektu, neberte si chytrou holku. Napřed vám sofistikovaně vysvětlí, že jste se mýlil a pak to pochopí i vaši kamarádi a kolegové. Chytré holky nebrat.

KOUKNI SE  Jak dosáhnout análního orgasmu

4Vtipnou holku

Mít smysl pro humor je pro život fajn, řeknete si. Lecjakou životní potíž snadno překonáme, pokud se od srdce zasmějeme. Pokud jste tou obtíží vy, může se lehce smát, že se po pár vztahových eskapádách bude ta holka smát už jenom vám.

Sexy, Model, Beauty, Female, Sensual, Sexy Woman

Mít smysl pro humor a zachovávat si ho i ve vypjatých situacích je bonus, který ocení jen málokdo. Vtipná holka se ráda směje, zná spoustu fórů a umí sama vymýšlet vlastní. V okamžiku, kdy se stanete středobodem jejího vesmíru, budete středobodem jejího humoru. A pánové, přiznejte si, čas od času máte chvilky nebo místa, kterým by se dalo smát dlouze a nahlas.

Pokud se s nimi neumíte vyrovnat, proboha, vyhýbejte se slečnám, které na ně umí vymyslet vtipů víc, než vy jste schopní si za život zapamatovat.

3Tu, co si rozumí s vaší matkou

Seznámení s rodiči partnera je prubířským kamenem každého vztahu. Jednou na něj dojde a vy své nervozitou zpocené dlaně podáte rodičům své drahé polovice, aby vyslovili tichý souhlas s tím, koho jste si vybrali pro cestu dalším životem. Jistě vám vytanou na mysli nekonečné seznamy vtipů o snachách a tchýních. V zápětí si uvědomíte, že to nejsou vtipy, ale příběhy ze života a v hrůze očekáváte, jak si ty dvě sednou.

Woman, Old, Senior, Female, Elderly, Retired

Omyl, může se vám stát horší věc, než že se neshodnou. Že si padnou do noty. V tu chvíli na vás budou dvě. A pokud vám matka dodnes vyčítá, že si koušete nehty a nepřevlékáte ponožky, máte to odteď stereo a nezbude vám, než začít používat nůžky a čisté spodní prádlo měnit alespoň obden.

KOUKNI SE  Sex v Japonsku

Snacha versus tchýně coby znesvářené protistrany jsou slabý čajíček proti tomu, když vedou společný gerilový boj proti vaší svébytnosti založené na upravených historkách z dětství a něčem, čemu hrdě říkáte dospělost.

2Sexy

Ne, sexy holku nechcete. Ano, čtete dobře. Nechcete mít vedle sebe pěknou holku, za kterou se všichni otočí. Dokonce ji nechcete, ani kdyby se za ní nikdo neotáčel a to, že je hezká byste si myslel jenom vy. S hezkými holkami je potíž.

Girl, Hat, Brunette, Woman, Face, Portrait, Charm

Zpravidla mají na těle několik míst…ať už je to pohled, dolíček na bradě, roztomilé lokny nebo styl jakým jí banán s jogurtem…že pro ni udělte všechno, co chce ona a vy ne. Všechno, na co jen pomyslí, když na vás mrkne svým laním pohledem a mezi prsty rozkošně zažmoulá pramínek vlasů.

Nejenom že se časem dopustíte nějaké nepřístojnosti jen pro její blaho a pocit štěstí a spokojenosti, ale ještě navíc pro to nenajdete žádný racionální argument pro okolí, kterým byste své očividně choromyslné jednání ospravedlnili. Hezkou holku nebrat. Zešílíte, omotá si vás kolem prstu a vy se budete bát, až zase laškovně zvedne tu roztomilou bradičku a vy ve chvíli nepříčetnosti postavíte dům, zasadíte strom a možná ji zajdete koupit tampony….

1Štíhlou

Jestli si myslíte, že se štíhlou holkou vyzkoušíte všechny ty báječné pozice namalované v kámasútře a moc se nenadřete, jste na omylu. Pokud je štíhlá a ohebná, protože na sobě maká v posilovně, chodí běhat a cvičí jógu a nevynechá ani jediný den, je večer zbitá jako pes a po večerníčku ji milostivě můžete maximálně tak odnést do postele.

Girl, Beach, Sea, Bikini, Model, Slimness, Slim, Body

Pokud nejste nekrofil, na nějaké indické radovánky zapomeňte. Horší případ je dietářka. První týden vám udělá pěkný steak, ale už ten druhý vám vysvětlí, jak se jí po naklíčené čočce zlepšila pleť a jestli jí milujete, měl byste to vyzkoušet taky. Nakonec budete rád, že vám na výročí strčí ledový salát na pět minut do podpaží a všem kamarádkám si postěžuje, jaký jste tyran, že jste po ní chtěl teplou večeři.

KOUKNI SE  13 způsobů, jak dovést ženu pokaždé k orgasmu

Možná vám z toho všeho vyplývá, že jediná holka pro spokojený partnerský život je tlustá, blbá a protivná. Zní to možná divně, ale ta jistota, že bude jen vaše a na doživotí, stojí za to.

Darina D.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

3 + three =