Frigidní žena, frigidka, frigida. Žena s nedostatkem sexuální touhy, žena s nižší vzrušivostí, žena, která pravděpodobně standardně nedosáhne vrcholu. Jak odhalit frigidní ženu, než si ji třeba vezmete za ženu? Žádná žena vám nepřizná, že je frigidní. Kdo by ji potom chtěl, že? Proto si musíte sami všímat příznaků, které směřují k jasnému verdiktu- je frigidní.

1Neustále mluví o svých dětech

Má-li je, samozřejmě. Dokáže o nich mluvit neustále, chce se jim stále věnovat, když děti spí, tak o nich pořád mluví. Věnuje jim veškerou pozornost a vůbec jí nedochází, že by to mohlo otravovat i jejího partnera. Protože co je na světě krásnějšího než její děti, že? Pokud nemá děti, bude mluvit neustále o něčem jiném. Třeba o její zálibě ve filmech. Nebo o muzice. Na tom není nic špatného, ale že je něco v nepořádku poznáte tak, že na jedno téma neustále stáčí konverzaci.

2Vyhýbá se konverzacím o sexu

O sexu nerada mluví, řekne vám, že jej radši dělá. V tu chvíli zbystřete. Nečekejte od ní flirtování, sexuální narážky. Ani žádné plánování sexu. Nikdy vás nebude chtít nažhavit, třeba esemeskou, že už se těší, jak jí to uděláte. Nepošeptá vám něco vulgárního do ucha. Na vaše sexuální zmínky nebude reagovat. Bude dělat, že neslyší. Odbyde vás a začne mluvit o úklidu a nakupování.

3Často ji bolí hlava, je unavená, je nemocná

Výmluvy na bolest hlavy, menzes, únavu. Nejsou to mýty, je to vše pravda. Na doteky nebude reagovat a když nedáte pokoj, řekne něco z těchto výmluv. Zásadně ji nebuďte, protože vám vynadá, že je nevyspaná. Menzes je sice pět dní v měsíci, ale taky je tu úplněk, únava z dětí, únava z práce, hádka s matkou, rozpory s kamarádkou. Těch výmluv existuje asi 156, v tomto jediném její fantazie nemá hranic.

KOUKNI SE  Zpověď muže s největším penisem na světě

4Plánuje na volné chvíle neustále nějaké činnosti, které nesouvisí se sexem

Bude vás neustále někam tahat. Bude chtít do parku, s dětmi na hřiště. Na její oblíbený film, za jejími oblíbenými přáteli. Bude chtít nakupovat, bude chtít, abyste s ní uklízel, myl nádobí, vytíral. Prostě dělal činnosti, které z duše nenávidíte. Když zmíníte sex, tak si ho podmíní tím, že s ní všechno, co ona chce, absolvujete. Že nejdřív uklidíte, že nejdřív tohle zařídíte. Když potom navnazení sednete na gauč, pustí si televizi, že chce vidět její oblíbený film.

5Od začátku stereotyp

Neočekávejte od ní nápady na experimenty, na změny poloh, na milování v různých denních časech. Aby to zvládla, nafixuje se na nějakou hodinu, třeba mezi osmou a devátou večerní. Jen v tu dobu budete mít možnost jí dostat. Jinak to budete mít těžké. V noci a ráno chce spát. Na dovolené spí vedle děti. Samotný sex je jako přes kopírák. Nejraději má misionáře, protože se nemusí moc hýbat. Hlavně žádné rychlé změny a neobvyklé pohyby!

6Je suchá jako struhadlo

Ano, takový pocit budete mít, když do ní vniknete. Předehru by potřebovala asi hodinu, než maličko zvlhne. Budete odíráni jako šmirgl papírem. Bez lubrikantu bude váš penis po několika měsíčním vztahu připomínat oharek.

7Křeč a zvláštní zvuky

Bude stuhlá. Nebude se bránit, ale její tělo nebude uvolněné. Bude strnule ulpívat v jedné poloze. Při sexu bude vyluzovat monotónní vzdechy, nikterak vášnivé, spíše znuděné hekání. Nebo bude vyluzovat zvláštní skřeky, nepřirozené, nepřiměřené.

KOUKNI SE  Sedm sexuálních tajemství, které ženy prozradí jen svým kamarádkám

8Potřebuje k uspokojení nestandardní praktiky

Standardním pohlavním stykem velmi obtížně dosáhne vyvrcholení. Budete ji muset uspokojit v jinou dobu, než když chcete uspokojit také sami sebe. Může od vás chtít orální sex, nechá se půl hodiny lízat a možná se udělá. Nebo ji uspokojí vibrátor, dildo nebo jiná erotická pomůcka. V tomto ohledu bude velmi vynalézavá

9Felace? Zapomeň

Sice sama potřebuje speciální péči, ale kouření je pro ni záležitost, kterou dělá velmi nerada. A když už ji k aktivitě donutíte, nečekejte zázraky. Půjde o tak nesexuální zážitek, že příště dáte přednost masturbaci. Na polykání semene můžete rovnou zapomenout. Pravděpodobně bude chtít, abyste se udělal do utěrky a po sobě uklidil.

10Má vás ráda i bez sexu

Tohle pro vás může být i vykoupení, pokud jste líní a sex už považujete jen za dělání směšných pohybů. Ale jestli jste ještě nerezignovali na sexuální život a toto vám řekne nebo naznačí, můžete se spolehnout, že to myslí vážně. Upřímnou soustrast!

 

Charlie Brown

3 KOMENTÁŘE

  1. Jo no… smutny. To same mam doma. Vztah cajk, holka cajk navari, uklidi ale sex je pro ni cizi. A ani s tim nechce nic delat. Delam vse pro zachraneni vztahu no jednou trpelivost dojde.

  2. No nevím jestli to psal chlap , ale každopádně někdo se zkušeností. Na moji partnerku to sedí bohužel až moc .

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

4 × 2 =