Netradiční místa pro sex, když už vás to v ložnici nebaví

Tohle téma je pro všechny páry letním evergreenem. Suché meze, dovolenkový klid, teplé letní noci…kdo by nechtěl vyzkoušet milování na nějakém netradičním místě. Pokud už vás takové fantazie lákají, je léto skutečně tím nejlepším obdobím, kdy něco takového vyzkoušet.

Voda

Love, Couple, Romantic, Beach, Sea, Kiss

Jednoznačný vítěz pro všechny páry milující se venku. Plných 25% párů již někdy vyzkoušelo sex ve vodě. Asi nejbezpečnější způsob, jak si dopřát milostné hrátky ve vodním živlu je bazén, nebo vířivka. Daleko romantičtější je rybník, řeka, nebo přírodní koupaliště. Tady však musíte počítat s kvalitou vody. Ne vždy je rybniční bahno, sinice a další mikroorganismy tím nejlepším, co na vodním milování oceníte. nevýhodou sexu pod širým nebem je i nechtěná přítomnost rybářů, nebo jiných párů toužících po soukromí.

Auto

Netradiční  místa pro sex

Tahle varianta alespoň částečně řeší soukromí. Ale samozřejmě záleží, kde zaparkujete. A zda nevhodně odstavené vozidlo naopak nevzbudí nežádoucí pozornost, nebo nenabídne jiné dobrodružství po podcenění ručí brzdy, nebo terénu. Na druhou stranu se můžete rozhodnout, zda využijete komfortního interiéru vozu, nebo ladných křivek exteriéru. Zkrátka fantazii se meze nekladou. Auto láká tři páry z deseti a to už je co říct.

Pláž

Netradiční  místa pro sex

Romantická klasika, která projde snad jenom ve filmech. Na většině pláží je dlouho do noci narváno. Pokud budete hledat soukromí, lehko se vám stane, že narazíte na přespávajícího váguse, nebo batůžkáře, případně na místní ostré muže zákona. jelikož je sex na pláži velmi populární z výše zmíněných filmů, mnohé země přistoupili k tvrdým sankcím za takovéto zněčišťování pobřeží odhozenými kondomy a ohrožováním mravní výchovy místní fauny a populace. Vystavujete se navíc nejen riziku pokuty, ale i zadřeného písku a sníženého intimního komfortu na několik dní i týdnů.

KOUKNI SE  Sexuální deviace: Onanismus

Louka

People, Boy, Chill, Couple, Date, Girl

Jistě, mám na mysli rozkvetlou louku s vysokou trávou, nikoliv městký pažit s psími exkrementy. Tohle voňavé poležení láká jeden z deseti párů ke skotačení za teplých letních nocí. Nic proti. Jen je potřeba počítat s tím, že vysoká tráva je domovem mnoha živočichů a ne všem se musí vaše přítomnost líbit. Druhá věc je, že není louka jako louka. Pokud máte na mysli měkkoučké traviny a rozkvetlé zvonk y akopretiny, dejme tomu. Nezapomínejme, že ne všechna společenství rostlin vypadají takto idylicky. Tu a tam si proklestí svou cestu ke světlu i bylina méně oblíbená, jako například: kopřiva, bolševník, bodlák a některé další.

Lavička

Passion, Lust, Couple, Popa, Hands

Jsou všude a vybizí k pohodlí. Na procházce, nebo po cestě domů z večeře, kdy vás skolí nějaké to točené, nebo horký den v kombinaci s vínem ve větším, než malém množství, stačí usednout a nechat se svést momentálním nápadem. Jasně, že s tím pohodlím, je to trochu nadsázka. Nesmíme zapomínat na třísky, kolemjdoucí i léty a vandaly pošramocenou nosnost takového zařízení. V neposlední řadě je dobré se rzhlédnout po kamerovém systému místní policie, abyste neměli na památku ještě pěkné home video s patřičnou pokutou, či dohledem hlídky.

Darina D.

Předchozí článekLetní čtení pro chlapy (dámy mohou nakouknout)
Následující článekSexuální deviace: Fetišismus

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

two × 2 =