Jeden z naších nejzářivějších herních klenotů, historické RPG Kingdom Come: Deliverence, nejspíše zavítá na televizní obrazovky.

Kingdom Come patří bezesporu mezi nejlepší tuzemské herní tituly. Zpočátku skepticky vnímaná sázka na historicky věrné rpg se nakonec pořádně vyplatila. Hry se prodalo několik milionů kusů a napříč celým světem jsi vysloužila vcelku kladné hodnocení. Důkazem kvality titulu může být i to, že studio Warhorse, které má Kingdom Come na svědomí, odkoupila společnost THQ Nordic za skoro miliardu korun. Šušká se i o tom, že se pracuje na druhém díle.

Nyní je kolem jedné z našich nejlepších her opět rušno. Začalo se totiž mluvit o tom, že by Knigdom Come mohlo zavítat na televizní obrazovky, jelikož byly prodána práva na televizní adaptaci. Ty jsi zajistil Erik Barmack. Jen pro informaci, Barmack je bývalý vysoce postavený manažer Netflixu. O chystaném projektu neexistují v podstatě skoro žádné informace. Mluví se o tom, že by mělo jít o věrnou adaptaci herního originálů. Neví se však, zda půjde o film, nebo o seriál. Vše je úplně na samém začátku. Nyní se údajně hledá režisér a scenárista. Budeme doufat, že se vše dotáhne do zdárného konce. O každé novince vás samozřejmě budeme informovat.

Martin Kudělka

Předchozí článekNejvíce sexy holky, které mají rády hry
Následující článekRecenze: Krizová kuchařka ze Svatojánu

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

14 + 11 =