4 způsoby, jak může Váš penis vypadat větší

Pokud si nejste jistí, zda je Váš penis dostatečně velký, nebuďte smutní, nejste v tom sami. Spousta mužů si přeje, aby byl jejich penis větší, a existují nejrůznější nevhodné způsoby, jak zvětšit jeho délku nebo obvod. Mám pro Vás několik rozumných rad, co můžete začít dělat hned teď, aby váš penis vypadal delší – bez nutnosti použití trapných pumpiček.

1Zkrácení pubického ochlupení

Někteří lidé, kteří mají opravdu hrubé nebo husté ochlupení, v něm mohou ve skutečnosti skrývat značnou část penisu. Takže pouhým zkrácením či vyholením ochlupení můžete Váš penis prodloužit.

2Zhubnout

Erektilní tkáň penisu zasahuje hluboko do pánve za stydkou kost a do perineální oblasti. Když přibíráte na váze, přibývá kolem této oblasti tuk, takže penis vypadá menší.

3Zvládání stresu

Hladké svaly penisu jsou pod takzvanou ‚adrenalinovou kontrolou‘, což znamená, že když máte vysokou hladinu adrenalinu, například jste ve stresu nebo jste úzkostní, svaly se stáhnou, což způsobí kontrakci penisu, lidově řečeno se penis zcvrkne. Práce na snížení stresu a úzkosti v každodenním životě může pomoci tyto svaly uvolnit.

4Ztvrdnutí

Častá a dlouhodbá erekce znamená nepřetržitý přítok krve do tkáně penisu. Pokud přestanete mít erekci, může to časem vést k nízké hladině kyslíku v těchto tkáních, což snižuje jejich pružnost.

Žádný lék, bylinný doplněk ani krém vám penis nezvětší, takže si své těžce vydělané peníze šetřete na něco jiného.

KOUKNI SE  Nejúchylnější sexuální fetiše, které musíte poznat

Charlie Brown

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

four × 5 =