10 nejvíce sexy rolí Toma Cruise

Tom Cruise patří k nejlepším hollywoodským hercům současnosti. Jako herec působí už od svých 10-ti let. A i když to není žádný ,,Rambo“, jeho pronikavě šibalský pohled, mírně pokřivený nos a letmé strniště nahradí všechnu svalovou hmotu. To vše dělá z Toma jednoho z nejvíc sexy mužů planety. Přinášíme Vám přehled 10-ti nejvíce sexy Tomových rolí.

 

1. Top Gun (1986)

Top Gun je o dvou mladých pilotech Maverickovi (Tom Cruise)a Goosovi, kteří jsou vysláni na několikadenní kurz do kalifornského Miramaru do školy pro elitní vojenské piloty s názvem Top Gun. Maverick se chce stát nejlepším pilotem, ale svými kousky a nebezpečným hazardem vytváří potíže. Když se ovšem jeho kamarád Goose smrtelně poraní při jednom ze zkušebních letů, Mavericka to změní. Ve shrnutí je to v podstatě film o létání, ztrátě kamaráda a lásce.

Tom je obsazen do role mladého pilota, který je odhodlaný a nadšený pro svou práci. Díky Top Gunu si Tom otevřel dveře do světa filmu a také srdce fanynek.

 

giphy

 

 

2. Cocktail (1988)

Tom zde hraje mladého, velmi ambiciózního muže, který snil o práci, co by mu přinesla moc a bohatství. Jenže osud tomu tak nechtěl a jelikož se perspektivní nabídky nehrnuly, musel přijmout trochu podřadnější práci – místo barmana. Přes svou počáteční nechuť ovšem po čase zjistí, že to nebyl úplně špatný výběr. Ve filmu má Tom neskutečné charisma a je prostě a jednoduše okouzlující.

 

1

 

 

 

3. Far and Away (1992)

Film pojednává o chudém irském rolníkovi Josephu (Cruise) a dceři bohatého statkáře Shannon (Kidman), kteří společně přicházejí z Anglie do Ameriky, aby získali kus půdy. Jejich sny jsou však rychle rozprášeny krutou realitou. Prochází si těžkým obdobím a při těžké dřině, kterou si musejí projít, k sobě nacházejí cestu ale vzápětí ztrácejí. K tomu všemu je Shannon ještě jedné noci postřelena. Srdceryvný příběh, doprovázený skvělou hudbou a perfektními hereckými výkony.

KOUKNI SE  15 nejlepších akčních filmů všech dob

 

far

 

 

4. Jerry Maguire (1996)

Sportovní drama o sportovním agentovi Jerrym Maguierovi, který se stará o několik desítek sportovců, díky kterým si přijde na pěkné peníze. Během jedné konference v Miami sepíše pojednání o etice své profese, za což sklidí úspěch, ale po návratu domů je z práce propuštěn. Jeho snažení o získání své klientely zpět je marné. Zůstane mu pouze černoch Rod, který není až tak známý. Po jednom rozhodujícím zápasu se však všechno od základu změní.

Tom hraje starostlivého pohledného zbohatlíka, kterému život připraví různé nástrahy. Chvilkama vtipné drama s trochou romantiky.

 

jery

 

 

5. Vanilkové nebe (2001)

Sukničkář a newyorský nakladatel David si život užívá plnými doušky. Má skvělou práci, je dobře finančně zajištěný, má přítelkyni, občasné ženy na jednu noc a skoro by se zdálo, že žije americký sen. Jednoho dne potká svou vysněnou dívku Sophii (Penelope Cruz), o kterou začne usilovat. Později se David při dopravní nehodě ošklivě zraní a jeho život nabírá nový směr.

Tom ztvárnil charismatického muže, kterého zkrotí až vážná nehoda.

 

Tom-Cruise-Vanilla-Sky

 

6.  Válka světů (2005)

Ve Spielbergově Válce světů ztvárnil Tom roli dělníka Roye, jenž pracuje na plošině jako jeřábník. Je rozvedený a jeho vztah s dětmi není zrovna růžový. Jeho bývalá žena mu děti – syna Robbieho a dceru Rachel svěří, aby mohla odjet za rodiči do Bostonu. Během stmelování vztahu otce a dětí se Země stane terčem pro mimozemskou civilizaci a je napadena tzv. Tripody. Ray po zjištění, že je situace vážná, zprovozní auto a snaží se ochránit děti a dostat je zpět k matce. Role sexy tatíka ve formě mu neskutečně sedla.

KOUKNI SE  Nejlepší hororové anime všech dob

 

war

 

7. Zatím spolu, zatím živí (2010)

Tajný agent Roy Müller se dá v letadle do řeči s krásnou blondýnou June (Cameron Diaz). Po chvíli se to v poloprázdném letadle ,,semele“ a zřítí se do kukuřičného pole. June se sotva vzpamatuje a už se stává součástí Royovi divoké jízdy napříč celým světem. Po boku Cameron Diazové Tom působí velice sebevědomě a charismaticky.

Snímek je svými neotřelými vtípky, skvělými scénami a dobrým hereckým obsazením kvalitní oddechovkou pro příjemné jarní večery.

 

KNIGHT & DAY

 

8. Mission Impossible: Ghost Protocol (2011)

Během špionážní operace agentury IMF, kterou provádí špičkový tajný agent Ethan (Tom Cruise), někdo zaútočí na Kreml bombovým atentátem. A jelikož vypadá, že s atentátem má IMF něco společného, prezident USA vyhlásí tzv. ,,Ghost Protocol“, čímž IMF odřízne od všech důležitých zdrojů. Posléze umírá násilnou smrtí jejich oficiální šéf, a proto se Ethan se svými věrnými kolegy rozhodnou smýt ze sebe veškerou vinu. Skvělý akční snímek, kde Tom ukáže svůj um v podobě perfektních akčních kousků a sexy pohledů.

 

file_559419_mi4review_12162011_064842

 

 

9. Rock of Ages (2012)

Mladá Sherrie (Julianne Hough) se jednoho dne rozhodne splnit si své sny a odjet do Los Angeles stát se zpěvačkou. Sny jsou ale jiné než krutá realita a hned po příjezdu, kdy je okradena na ulici zjišťuje, že to není onen vysněný jednoduchý život. Potká barmana Drewa, který ji sežene práci ve krachujícím baru. Ve snaze zachránit bar, pozve majitel na koncert rockovou hvězdu Staceeho Jaxxe (Cruise), který má s jistými lidmi nevyřízené účty a tím se vše zkomplikuje.

KOUKNI SE  Nejlepší filmy s mimozemšťany

Tento americký komediální muzikál sklidil veliký úspěch. Děj je jednoduchý, avšak zábavný. S peckami od Guns N Roses v podání Toma Cruise Vás film zajisté pobaví a vykouzlí úsměv na tváři.

 

maxresdefault

 

 

10. Na hraně zítřka (2014)

Mimozemská civilizace připomínající včelí kolonii zaútočí na Zemi. Podplukovník Bill (Cruise), je s minimem zkušeností a neúčastí v žádné bitvě, vyslán na sebevražednou misi splnit úkol. Zneškodní jednoho mimozemského tvora a následně je zabit. Znovu se však probouzí několik hodin před bitvou a díky zneškodnění a fyzického kontaktu s Alphou, se dostává do časové smyčky. Může se tak neustále vracet v čase a zdokonalovat své schopnosti. S tím mu pomůže nejlepší členka speciálních jednotek Rita (Emily Blunt). Tento film patří k mým nejoblíbenějším s Tomem. Skvělé záběry, perfektní střih a ještě lepší nápad. Tom s Emily jsou bezkonkurenční.

 

DAY 17

 

Michaela Bernardová

www.imdb.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

twenty − one =