10 nejlepších hororových her

V tomto článku vám představím nejstrašidelnější a nejšílenější hry, které vám zamotají hlavu a v některých případech Vás při hraní dostanou z psychického hlediska na úplné dno. Vyčkejte na tmu, zhasněte světla, nasaďte sluchátka a zapněte jednu z následujících 10 nejlepších hororových her a máte o noční zábavu postaránu. Nebo spíše o noční můry?

99. Until Dawn

Grafické zpracování je naprosto úžasné

Drama plné hororových prvků bylo vytvořeno speciálně pro PlayStation 4 společností Supermassive Games a i když vyšlo teprve před pár měsíci, rychle si získalo úspěch díky svému grafickému provedení, příběhu a hororovým scénám. Na druhou stranu je hře často vytýkáno špatné ovládání a mizerná kamera. Hra je vytvořena tak, aby se dala hrát více než jednou, tzn., je závislá na motýlím efektu (při sebemenší změně může ve finále dojít ke změně fatální). Hráč je tedy díky nekonečnému množství voleb dána možnost si vytvořit vlastní příběh podle vlastních rozhodnutí.

Příběh začíná na horské chatě, kde skupina 10 přátel oslavuje příchod zimních prázdnin. Nejlepší na tom je, že to je jediná jistá informace, kterou vám mohu podat, co se stane dál, je pouze na vás.

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

one × two =