6 typů nejhorších sexuálních partnerů

Když jde o sex, jedna z nejdůležitějších věcí je, aby nebyl hrozný. Aby vám váš zážitek s partnerem nezkazil představu o tom, jak může být sex úžasný. K tomu, abyste se vyvarovali těch nejhorších zážitků, potřebujete vědět, jakým typům sexuálních partnerů se máte vyhýbat, a nevstupovat dvakrát do stejně hnusné řeky.

 

1. Mrtvá ryba

Jestli jste někdy něco měli s takovým typem partnera, víte hned, že je to problém. Mít sex s takovou osobou je jako jít na steak a pak jen olizovat tatarku z ubrousku. Tito lidé sex nemají rádi, nechtějí sex, nebo neví jak na něj.

Jak popsat mrtvou rybu? Přesně tak, jak si ji představíte. Leží tam, bez pohybu, bez zájmu, bez aktivity. Je to vlastně nafukovací panna, která má tělesnou teplotu. Jestli jste to nikdy nezažili, považujte se za šťastlivce, kteří nikdy nemuseli zažít existenciální úzkost z absolvované nekrofilie.

 

2. Šok a děs

V některých vztazích je toto chování přijatelné a dokonce vyžadované. Je to ten druh sexuálního partnera, který rád zkouší nové věci, což je skvělé a zdravé. Tento typ partnera vám to však obvykle neřekne nikdy dopředu, což může být někdy nepohodlné, nepříjemné a někdy i bolestivé.

Kam asi lze zařadit praktiku anál bez ptaní? Představte si partnera, který se vás nezeptá a tuto praktiku se na vás rozhodne vyzkoušet.

Jedna známá mi povídala, že šok zažívala s partnerem, který sex chtěl obzvláštňovat cizími předměty, které jí strkal do pochvy. Takže když znenadání použil jako dildo ovladač na televizi, pochopila, že to není přesně překvapení, které chce ještě někdy zažít. Po tom, co její partner strčil při vaření masa do hrnce svůj pyj, jí trpělivost došla úplně.

KOUKNI SE  Odhalujeme pro vás tři největší mýty o orálním sexu

 

3. Oranžová lucerna

Možná znáte komiks Zelená lucerna. V tomto komiksu se objevuje široké spektrum barev luceren a s nimi spojené vlastnosti. Žluté lucerny pohlcují lidi strachem, červené lucerny jsou zlověstné, černé jsou zombie. Oranžovou lucernu pohání chamtivost zosobněná oslem Larfleezem. Tak, už víte, o čem mluvím?

A takoví jako je Larfleeze jsou i někteří sexuální partneři- snaží se ukrást vaši duši pro svou vlastní kosmickou energii. Při sexu myslí jen na sebe a na své vyvrcholení. Nikdy jim nejde o uspokojení partnera a vůbec nechápu, že by na něj mohli brát ohled. Partner je jen nástrojem, prostředkem jejich vlastního uspokojení. Když na sex nemají chuť, tak neočekávejte, že se budou namáhat. Když jsou vzrušení, udělají se do tří minut a pak vám dají najevo, že je to už nebaví. K čemu takoví sexuální partneři jsou?

 

4. Bušič

Jestli znáte debaty fanoušků slavných pornohvězd na facebooku, píšou jim tam rádi, jak by si to s nimi rozdali a pořádně drsně by je dvanáct hodin souložili, prostě by do nich bušili jak do festungu (pevnost). A teď si představte, že to nejsou jen vychloubačné žvásty diskuzních trollů, že takového drsného nabíječe máte doma. Nebo dámu, která do vás bude bušit pěkně dvě hodiny denně, hezky divoce na vás bude skákat na koníčka.

Předně naše tělo asi jen zdánlivě připomíná motor nebo sbíječku. Když na vás někdo bude randit, jako když bez příklepu vrtá do stěny a monotónně vás údery ubíjet více než pár minut, začnete volat o pomoc.

KOUKNI SE  10 nejhorších věcí, které se mohou přihodit vašemu penisu

Nikdo z nás normálních lidí nepotřebuje mít oděrky na intimních místech, modřiny po těle, protože partnera chytil záchvat vášnivého sexu a rozhodl se vás umilovat k smrti.

Jestli vás váš partner používá jako nafukovací skákací hrad, je to známka bezohlednosti a primitivismu, který se velmi brzo přejí.

 

5. Fetiš

Svět fetišistů je obrovský a pravděpodobně tak 75% z jejich úchylek je úžasných. Je skvělé, když se chcete při tom navlékat do latexových oblečků a nejdete stějně úchylného partnera. Klíčová otázka je, zda máte partnera, který je stejně úchylný jako vy. Protože ho třeba nebude bavit výprask bičem nebo sex ve vysokých růžových kozačkách. A pak nastává problém.

Neznamená to, že bych bránil lidem projevovat své úchylky. Jenže na svého nového sexuálního partnera musíte s mírou. Když mu začnete očichávat spodní prádlo a při tom veřejně masturbovat, asi se už neuvidíte.

 

6. Smrad a špína

V oblasti hygieny bychom měli zachovávat diskrétnost. Jenže zážitky se špatnou hygienou sexuálního partnera se vryjou nesmazatelně do paměti a čichových buněk.

Zde si dovolím sdílet svůj vlastní krátký příběh. Jsou období, kdy žijete single a trávíte víkendy naháněním dívek. Jsou místa, kluby, které jsou k tomu určené. Vítězstvím večera je odtáhnutí úlovku k sobě do bytu a tam uskutečnit vzájemné uspokojení. Stalo se mi jednou, že jsem si dopravil do bytu mladou slečnu, oba jsme byli v silně podnapilém stavu. Bouchli jsme za sebou dveřmi a hned jsme na to skočili. Dychtivě jsem ji svlékl a počal ji líbat po celém těle. Do nosu mě ale udeřil štiplavý pach. Kombinace potu a nemytého těla. Na intimních místech to bylo k nevydržení. Co vám mám povídat, tím to pro mou chloubu skončilo. Ženy by mohly vyprávět o jejich zkušenostech, po kterých se rozhodly, že budou vyžadovat nejdříve partnerovu očistnou koupel. Zážitek s nemytou mužskou chloubou v ústech, nebo se smradlavýma nohama při sexu pro vás může mít doživotní následky a noční můry.

KOUKNI SE  "Postavil se mi na pohřbu". Muži se svěřují s nejhoršími zážitky erekce

Hygiena ale není jen umyté přirození, jsou to také například čisté nehty, udržované ochlupení v podpaží a na nohách nebo čisté vlasy.

 

 

Charlie Brown

 

 

 

 

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno