Nejúchylnější sexuální fetiše, které musíte poznat

Každý máme nějaký fetiš. Někdo uctívá ženské nohy, někdo je ujetý na spodní prádlo, někoho fascinují baculky. Sexuální fetiše nám v podstatě pomáhají prozkoumávat, co máme v sexu rádi.

Existují sexuální fetiše, které byste ale jako předměty a praktiky hodné uctívání pravděpodobně neoznačili:

7Knismolagnia

Knismolagnia je fetiš spočívající ve vzrušení z lechtání. Tito fetišisté zbožňují, když je protějšek při sexu lechtá a dosahují tím orgazmu. Vzrušuje je, když někdo použije při sexu pírko, s kterým je lechtá třeba na chodidle, nebo když je sváže a potom je lechtá. Může je také vzrušovat, když pozorují někoho, kdo někoho lechtá.

6Balónkový fetiš

Předpokládám, že balónkoví fetišisté nikdy neviděli horor To. Vzrušuje je totiž stoupání a propichování nafouklých balónků. Fetiš se nastartuje okamžikem, když vyhodíte balónek do vzduchu. Dokonce stačí, když jdete kolem někoho, kdo má v ruce nafouklé balónky.

 

5Formicophilia

Zatímco se my běžní smrtelníci snažíme od nich dostat co nejdále, fetišisté s formikofilií hmyz, který se plazí po jejich kůži, nebo se o ně otírá, přitahuje.

 

4Hybristofilie

Někoho s hybristofilií vzrušují vězni a lidé zavření ve vězení. Takoví fetišisté rádi píšou osobám odsouzeným k výkonu trestu a vzrušuje je pomyšlení, že s nimi mají sex. Přesvědčují také stávající partnery, aby porušili zákon, něco ukradli, nebo provedli nějaký ten zločin.

 

3Nasolingus

Nic pro citlivější povahy. Nasolingus znamená úchylku, kdy vás vzrušuje, když lízáte a vysáváte obsah něčího nosu. Konzumujete obsah někoho nosních dírek…

KOUKNI SE  Jak to chodí na swingers party?

 

2Climacophilia

Lidé s tímto fetišem vzrušuje, když spadnou ze schodů. Vypadá to přesně tak, jak to zní- nebezpečně, vřele nedoporučuji.

 

1Hematolagnie

Fandové filmové ságy Twilight jistě ocení. Tyto lidi vzrušuje, když si mohou během sexu hrát s krví. Potírat a rozmazávat krev po těle, kousat tak tvrdě, až začne téct krev. Dobrou chuť!

 

Charlie Brown

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

5 × one =