Z herce Armieho Hammera se vyklubal sexuální sadista

Amerického hezouna Armieho Hammera znáte třeba z filmově zpracované Sněhurky nebo z westernu s Johnnym Deppem s názvem Osamělý jezdec. Jeho ex milenka Paige Lorenze zveřejnila nelichotivé detaily z jeho deviantního chování. Vedle vaginy jí vyřízl nožem písmeno A a chlubil se tím svým kámošům. Před měsícem jiná slečna zveřejnila komunikaci, v které sám sebe označuje za stoprocentního kanibala, který chce pít její krev.

Téma sadismu a jiných sexuálních deviací na kukátku podrobně rozebíráme, proto si nemůžeme nechat ujít, když se taková deviace objeví u nedotknutelné celebrity.

Paige randila s Hammerem od srpna do prosince minulého roku. Prozradila, že vyřezané písmeno je stále vidět. Také se svěřila, že Hammer chtěl sníst její maso z břicha. že si má zajít k doktorovi, nechat si maso z břicha odoperovat a on jej sní.

Vyslovil přání si jej usmažit, upéct, uvařit. Říkal jí, že ho nepotřebuje. Reagovala na to se smíchem, ale asi jí smích přešel, když se dozvěděla o jeho dalších projevech.

Modelka se objevovala v posledních měsících na fotkách s modřinami, ale zda jsou od Armieho, nepotvrdila. Armie jí nejprve velmi okouzlil, ale zasvěcoval jí do stále temnějších a temnějších praktik. Tvrdí, že teď musí navštěvovat psychologa.

Další z Armieho milenek, Courtney Vucekovich zveřejnila, že Armie jí chtěl zlomit žebra a ugrilovat si je. Během vztahu svoje přání zlomit jí žebra vyslovil několikrát.

KOUKNI SE  Jaké rozuzlení a konec nás čeká ve finální epizodě seriálu The Last Of Us?

Anonymní profil na Instagramu s avatarem House Of Effie napsala také velmi zajímavé podrobnosti o Armieho fantaziích, které ale chtěl uskutečňovat. Měla se s ním scházet ještě během jeho manželství, mezi léty 2016 až 2020.

Zveřejnila zprávy, v nichž se Armie vyznává, že je stoprocentní kanibal. Chci tě sníst, psal jí. Budeš můj otrok, nic jiného dělat nebudeš, než že mně budeš sloužit.

Spisovatelka Henriquez potvrdila, že takové zprávy jsou určitě pravdivé. Krátce s Armiem randila a na twitter napsala, že by se tím měl začít někdo vážně zabývat, ne to zpochybňovat.

Exmanželka Elizabeth od té doby prochází peklem, protože se jí všichni ptají na praktiky jejího exmanžela. Armie zatím zveřejnil prohlášení, že jde o neuvěřitelné kraviny a že sám dobrovolně opustil natáčení filmu s Jennifer Lopez, což ovšem nemusí být tak úplně jeho dobrovolné rozhodnutí.

Sexuální deviace se u lidí občas objevují. Mohou se podrobit léčbě, pokud jejich praktiky už ohrožují životy a zdraví druhých. Pokud naleznou protějšky v oblasti BDSM, kterým například bití či škrcení vyhovuje, mohou si spolu dobrovolně užívat. Opět ale jen do chvíle, pokud někomu například sáhnete na život. Ani s jeho souhlasem nemůžete nikoho usmrtit.

Charlie Brown

Předchozí článekHarry Potter se vrací, vznikne seriál
Následující článekRecenze: Werewolf: The Apocalypse – Earthblood

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

thirteen + 18 =