WTF sexuální scény v uměleckých filmech

Nejen v pornofilmech narazíte na explicitní sexuální scény. O to větší moment překvapení nastane, když se objeví taková scéna v mainstreamovém filmu, natož v uměleckém filmu pro náročného diváka. Samozřejmě jako umělecký prostředek, ne samoúčelně. Jen více takových filmů, jejichž tvůrci se nebojí vizualizace sexu.

5Poslední tango v Paříži

Marlon Brando a Maria Schneider v sexuální scéně v dramatu ‘Last Tango In Paris.’

Velmi odvážná scéna mužské herecké ikony Marlona Branda s o mnoho mladší Mariou Schneider. Sexuální scéna, v níž Marlon násilím proniká zezadu (po použití mýdla) do své filmové partnerky. Scéna zřejmě odráží nejen věkem nevyrovnaný a divoký vztah mladičké ženy a starého zhýralce.

4Slunovrat

Horor Slunovrat oplývá hypnotickou vizuální stránkou. A také je v dostatečné míře úchylný. Lidé této “nevinné sekty” se nechovají úplně normálně, což velmi záhy zjistí noví návštěvníci malebné severské vesnice. Sexuální scéna, o níž je řeč, probíhá mezi mužem – návštěvníkem a ženou z vesnice, což by nebylo asi příliš WTF. Ale jejich soulož probíhá pod dohledem a povzbuzováním ostatních vesnických děvčat. Jako na fotbale, jen s ženským obecenstvem.

3Pianistka

Z filmu Pianistka

Opět slušně úchylný snímek, který čerpá z nevšedního vztahu sadomasochistické učitelky klavíru a jejího studenta. Sexuální scéna mezi nimi není ve filmu jen jedna, ale ta na školních záchodcích je opravdu WTF. Jedná se o velmi rychlý handjob včetně ejakulace.

2Antikrist

Velmi kontroverzní film Larse von Triera. Vztah muže a ženy je tu nastíněn jako velmi bolestivý – a to doslova. Ve filmu se mihne několikrát ztopořený úd a také násilí konané na pohlavních orgánech muže i ženy. Scéna, kterou bych označil za nejvíce WTF, je hand job na skutečném pyji a následná devastace tohoto přirození. Scéna, kvůli níž se nejeden divák už na film nedodívá.

KOUKNI SE  Terminátoři – od nejhorších po nejlepší

1Srdcová královna

Srdcová královna je opět velmi nevšední snímek, protože sleduje sexuální vztah mezi matkou a jejím nevlastním synem. Jedna z jejich radovánek je opravdu výživná – můžeme sledovat reálnou felaci na ztopořeném pyji a následnou penetraci zezadu. Tato scéna umocňuje zážitek z celého filmu a za mě se stává vítězem wtf sexuálních scén v uměleckých filmech. Srdcová královna je totiž celkově skvělý artový film.

Charlie Brown

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

six − 2 =