WTF sexuální scény v uměleckých filmech

Nejen v pornofilmech narazíte na explicitní sexuální scény. O to větší moment překvapení nastane, když se objeví taková scéna v mainstreamovém filmu, natož v uměleckém filmu pro náročného diváka. Samozřejmě jako umělecký prostředek, ne samoúčelně. Jen více takových filmů, jejichž tvůrci se nebojí vizualizace sexu.

5Poslední tango v Paříži

Marlon Brando a Maria Schneider v sexuální scéně v dramatu ‚Last Tango In Paris.‘

Velmi odvážná scéna mužské herecké ikony Marlona Branda s o mnoho mladší Mariou Schneider. Sexuální scéna, v níž Marlon násilím proniká zezadu (po použití mýdla) do své filmové partnerky. Scéna zřejmě odráží nejen věkem nevyrovnaný a divoký vztah mladičké ženy a starého zhýralce.

4Slunovrat

Horor Slunovrat oplývá hypnotickou vizuální stránkou. A také je v dostatečné míře úchylný. Lidé této „nevinné sekty“ se nechovají úplně normálně, což velmi záhy zjistí noví návštěvníci malebné severské vesnice. Sexuální scéna, o níž je řeč, probíhá mezi mužem – návštěvníkem a ženou z vesnice, což by nebylo asi příliš WTF. Ale jejich soulož probíhá pod dohledem a povzbuzováním ostatních vesnických děvčat. Jako na fotbale, jen s ženským obecenstvem.

3Pianistka

Z filmu Pianistka

Opět slušně úchylný snímek, který čerpá z nevšedního vztahu sadomasochistické učitelky klavíru a jejího studenta. Sexuální scéna mezi nimi není ve filmu jen jedna, ale ta na školních záchodcích je opravdu WTF. Jedná se o velmi rychlý handjob včetně ejakulace.

2Antikrist

Velmi kontroverzní film Larse von Triera. Vztah muže a ženy je tu nastíněn jako velmi bolestivý – a to doslova. Ve filmu se mihne několikrát ztopořený úd a také násilí konané na pohlavních orgánech muže i ženy. Scéna, kterou bych označil za nejvíce WTF, je hand job na skutečném pyji a následná devastace tohoto přirození. Scéna, kvůli níž se nejeden divák už na film nedodívá.

KOUKNI SE  Filmová práva na zombie videohru DayZ od českého studia koupili Britové

1Srdcová královna

Srdcová královna je opět velmi nevšední snímek, protože sleduje sexuální vztah mezi matkou a jejím nevlastním synem. Jedna z jejich radovánek je opravdu výživná – můžeme sledovat reálnou felaci na ztopořeném pyji a následnou penetraci zezadu. Tato scéna umocňuje zážitek z celého filmu a za mě se stává vítězem wtf sexuálních scén v uměleckých filmech. Srdcová královna je totiž celkově skvělý artový film.

Charlie Brown

Předchozí článekRecenze: Člověk Nula
Následující článekKnižní novinky pro kluky a holky

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

2 × 4 =