Trailer: Legendární Hercule Poirot vyšetří vraždu Johnnyho Deppa v Orient expresu

Nedávno vyšel první trailer na remake snad nejslavnější detektivky podle Agathy Christie jménem Vražda v Orient expresu. Mysteriózní krimi příběh se v minulosti dočkal několika filmových i seriálových podob, ta nejslavnější je pravděpodobně filmová verze z roku 1974 s Albertem Finneym v hlavní roli. Tento původní film byl nominován na 6 Oskarů, ale sošku si odnesla pouze Ingrid Bergman za nejlepší ženský výkon ve vedlejší roli. Tento příběh nyní dostává novou podobu pod vedením režiséra a herce Kennetha Branagha (Thor, Frankenstein, Hamlet).

Scénáře se ujal Michael Green, který je známý pro své komiksové scénáře. V současné době slavil úspěch se scénářem k filmu Logan: Wolverine, na kterém se podílel s dvěma svými přáteli. Sepsal také scénář k letošnímu pokračování Blade Runnera.

V hlavní roli geniálního detektiva se nám představí hvězdný Johnny Depp. Tím ale zvučná herecká jména zdaleka nekončí. Ve filmu se ukáže například Daisy Ridley, známá jako Rey ze Star Wars, Michelle Pfeiffer, Penélope Cruz nebo Willem Dafoe.

Příběh mysteriózního krimi se odehrává v přepychovém vlaku Orient expres, kde dojde k neobvyklé vraždě amerického milionáře. Shodou okolností se mezi cestujícími nachází Hercule Poirot, geniální detektiv, který patří mezi světovou špičku ve svém oboru. Na pátrání má dost času, jelikož vlak trčí zaseklý ve sněhové vánici. Legendární detektiv tedy musí zapojit veškerý svůj um a důvtip, aby dovedl vypátrat viníka s motivem pro vraždu.

KOUKNI SE  Trailer: Christopher Nolan si zahrává s časem ve špionážním thrilleru Tenet

Premiéra filmu Vražda v Orient expresu je stanovena na 9. 11. 2017.

Pavel Melotík

 

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

1 + four =