První trailer na letošní Star Wars: Poslední z Jediů je na světě

V posledních dnech celý svět sci-fi upínal své oči k městu Colorado v USA. Tam se právě odehrávají dny oslavy Star Wars a lepší příležitost k uvedení traileru si snad ani nelze představit. Nejdříve tvůrci uveřejnili několik fotek a plákat, na kterém je Mark Hamill v roli Luka Skywalkera. Poté byl živě promítán první trailer k osmému pokračování ságy Star Wars, která bude mít v českých kinech premiéru 14. 12.

Režie i scénáře pokračování hvězdné ságy se ujme Rian Johnson, kterého můžete znát jako režiséra i scénáristu akčního sci-fi Looper s Josephem-Gordonem Levittem (Snowden, Počátek, 50/50) v hlavní roli. Produkce se ujal režisér J. J. Abrams, který má na svědomí předchozí díl Star Wars s podtitulem Síla se probouzí, a zároveň se jako režisér podepsal i pod první dva díly nových remaků na Star Trek. V hlavních rolích v Posledním Jediovi uvidíme relativně nové tváře z předchozího dílu Star Wars: Síla se probouzí, ale i staré známé herce z původní trilogie Star Wars. V letošním filmu se nám opět představí Daisy Ridley, Adam Driver a John Boyega. Těšit se ale můžete na Marka Hamilla, Harrisona Forda a Carrie Fisher, představitelku princezny Leiy, která loni náhle zemřela. Před svou smrtí ale stihla dotočit všechny scény pro Posledního Jedie. Tento film tak bude zároveň poslední možnost rozloučit se se skvělou herečkou, která v sci-fi kinematografii zanechala hlubokou stopu.

KOUKNI SE  Úplně cizí lidé: Nicole Kidman herecky září v psychothrilleru z wellnes

První trailer má téměř dvě minuty a nabízí nám hlavně ukázky z akčních scén a několik zajímavých hlášek, které lehce naznačují děj. Na samém začátku vidíme Rey (Daisy Ridley), která se již naučila používat sílu a ovládat své okolí. Poté slyšíme hlas jejího mentora, který ji učí sílu správně používat za pomocí klidu a míru v duši. Poté se trailer soustředí na postavy z předchozího dílu, hlavně na záporáka Kylo Rena, který na konci traileru prohlašuje, že nastal čas, aby Jediové jednou provždy zanikli.

Pavel Melotík

Předchozí článekTrailer k novému kanibalistickému thrilleru The Bad Batch je na světě
Následující článek8 knih, které si musíte přečíst, než půjdete do kina

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

fifteen − 12 =