Trailer: Tiché místo: První den mimozemské invaze

Letos bude uvedený další film ze světa Tichého místa. Tentokrát se nesetkáme s rodinou Abbottových, ale podíváme se, jak mimozemská invaze dopadla na New York. Jak napovídá už samotný název, Tiché místo: První den (A Quiet Place: Day One), v tomto případě se děj odehrává v prvotní chvíli, kdy mimozemšťané zaútočí, nikoliv z časovým odstupem. Teď je tu první trailer.

Ten vypadá naprosto fantasticky. Úvodní scéna dovede skvěle ilustrovat destrukci, šok a zděšení, které s sebou přináší zkáza padající z nebes. Pak ke slovu přicházejí zmatení, strach a instinkt přežít. Bouře utichá a objevuje se něco, co známe z předchozích Tichých míst: Přeživší se pokoušejí nevydat ani hlásku, aby na sebe neupoutali pozornost vražedných monster. S jedním zásadním rozdílem: Zatímco protagonisté předchozích snímků už měli s vetřelci citlivými na zvuk stovky dní zkušeností, pro nové hrdiny je všechno čerstvé a teprve se pokusí pochopit, jak se dá smrtícím predátorům efektivně vyhnout. Tyhle klidnější pasáže jsou v traileru našponované k prasknutí, takže snad můžeme doufat v poctivou katastrofickou podívanou se zabijáckými příšerami.

Úspěšná hororová série Johna Krasinskiho, v níž lidstvo mimozemskou invazi přežívalo s pomocí ticha, se vrací. Tentokrát se znovu ocitneme uprostřed dne, kdy přišli, a to v New Yorku, ve městě, které neutichne ani na okamžik. Zápletku vymyslel John Krasinski. Režíruje Michael Sarnoski, který spolu s Jeffem Nicholsem napsal scénář. V hlavních rolích vystupují Lupita Nyong’o, Joseph Quinn, Denis O’Hare, Djimon Hounsou a Alex Wolff. Snímek bude do českých kin uvedený 27. června 2024.

KOUKNI SE  Dotočí se vůbec finální druhá část páté řady seriálu Yellowstone s Kevinem Costnerem?

CHB

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

13 + seven =