Je tady září. Konec prázdnin, mládež nám konečně půjde do školy. Nový měsíc však znamená i novou várku her zdarma.

V záři se dočkáme opět nálože titulů zdarma v rámci předplacených služeb. Opravdu se máme na co těšit. Tentokrát začneme u Microsoftu. Předplatitelé služby Games with Gold si budou moct celý měsíc zcela zdarma pořídit výbornou akci Tom Clancy’s: The Division. Akční střílečka z pohledu třetí osoby od Ubisoftu patří k nejlépe hodnoceným titulům poslední doby. V první půlce měsíce pak bude zdarma i logická plošinovka De Blop, v druhé půlce pak bude k dispozici poněkud bláznivá střílečka Armed and Dangerous. Od poloviny měsíce bude taktéž zdarma k dispozici adventura The Book of Unwritten Tales 2, pořídit si jej budete moc až do půlky října.

Ani tento měsíc nezapomeneme na Sony a jeho službu PS Plus. Od 5.října si budete moct pořídit opravdu zajímavé tituly. Jako první bude na hráče čekat legendární bojovka Street Fighter V. Druhý titul potěší fanoušky fenoménu zvaného battle royale. Zcela zdarma bude k dispozici jeden z průkopníků tohoto populárního žánru. PlayerUnknown’s Battlegrounds, známější pod zkratkou PUBG.

Září potěší především fanoušky akčnějších žánrů. The Division, PUBG nebo Street Fighter V. Nabídka je opravdu zajímavá, tak neváhejte a nakupujte zadarmo.

Martin Kudělka

Předchozí článekVe čtyřiceti počtvrté: Karma je zdarma
Následující článekVe čtyřiceti počtvrté: Malý princ by to nenamaloval lépe

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

17 + seven =