SOUTĚŽ: Vyhrajte knihu Jackaby

Máte rádi detektivní příběhy nebo znáte někoho, kdo by ocenil nějakou knížku pod stromeček? Tak neváhejte a zkuste své štěstí, protože můžete vyhrát knihu Jackaby.

Autor: William Ritterjackaby
Nakladatelství: Host Brno
Počet stran: 280

Příběh detektiva, který se specializuje na paranormální jevy, překypující troufalým vtipem a notnou dávkou hrůzy ve stylu Doktora Who a Sherlocka Holmese.

Abigail Rooková právě přicestovala do Nového Fiddlehamu v Nové Anglii. Píše se rok 1892 a ona nutné potřebuje najít práci. Potkává R. F. Jackabyho, detektiva objasňujícího neobjasnitelné, jehož bystré oko si všímá všeho neobvyklého — což zahrnuje i pozorování nadpřirozených bytostí. Abigail má zase jiný dar, dokáže si všímat obyčejných, ale podstatných detailů, takže se na místo Jackabyho asistentky výborné hodí. Hned během svého prvního dne v novém zaměstnání se Abigail ocitne uprostřed napínavého případu: ve městě řádí sériový vrah. Policie je přesvědčená, že se jedná o běžného kriminálníka, ale Jackaby si je jistý, že je to nelidská stvůra, jejíž existenci policie — s výjimkou mladého pohledného detektiva Charlieho Canea — vytrvale popírá.

A co musíte udělat proto, abyste vyhráli? Stačí odpovědět na dvě jednoduché otázky:

1. Jaké hodnocení od nás v recenzi dostala kniha Okamžik všeho?

2. Jak se jmenuje pokračování Jackabyho, které vyšlo v angličtině letos na podzim? (odpověď naleznete na stránkách nakladatelství Host Brno)

Své odpovědi zasílejte do půlnoci 6. 12. na email knihy@kukatko.cz s předmětem „soutěž“. Vylosovaný výherce bude vyhlášen na našem facebooku a kontaktován emailem.

Knihu do soutěže věnovalo nakladatelství Host Brno, kterému tímto mockrát děkujeme.
logo

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

3 + eight =