Soutěž o knihu Harry Potter a prokleté dítě

Největší knižní událost posledních let se blíží. Osmý díl Harryho Pottera z pera  britské spisovatelky J. K. Rowlingové  přináší českým čtenářům nakladatelství Albatros. Nový příběh odehrávající se po 19 letech od posledního dobrodružství v knize Harry Potter a relikvie smrti je pro fanoušky Harryho Pottera vyslyšeným přáním a splněným snem.

Harry Potter to nikdy neměl snadné a teď, jako přepracovaný zaměstnanec Ministerstva kouzel, manžel a otec tří školáků, to má ještě těžší. Potýká se s minulostí, která nechce zůstat tam, kam patří, a jeho nejmladší syn Albus se mezitím musí prát s tíhou rodinného dědictví, o které nikdy nestál. Minulost a současnost se čím dál hrozivěji prolínají a otec i syn zjišťují nepříjemnou pravdu: temnota někdy vyvěrá z nečekaných míst.Harry Potter a proklete dite (J.K. Rowling, Jack Thorne, John Tiffany)

Osmé pokračování příběhů čarodějnického učně vychází 24.září v nakladatelství Albatros a vy si s námi můžete zkrátit čekání soutěží o tři výtisky této knihy. Stačí odpovědět na dvě jednoduché otázky:

1)Jak se jmenuje zlý čarodej z Knhy bouří z produkce nakladatelství Albatros?

2) Tipněte si, kolik knižních recenzích bylo publikováno na stránkách kukatko.cz

Své odpovědi a tipy pište do komentářů pod vyhlášení soutěže na naší facebookové stránce do půlnoci 24.9.2016. Z nich vybereme tři vítěze, kteří se budou moci těšit na knihu.

Hodně štěstí.

TTT

1 komentář

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

4 × four =