Slavní, kteří se nikdy neoženili/nevdaly

Slavní herci a herečky. Úspěšné zpěvačky a další známé osobnosti nejen z Hollywoodu. Slavní, kteří se nikdy neoženili/nevdaly.

1Herečky

Mary-Louise Parker

Navzdory tomu, že má dvě děti, zůstala filmová a divadelní herečka Mary-Louise Parker svatbou nepolíbená. Obě děti vychovává jako svobodná matka. První dítě, syna Williama má s expřítelem hercem Billym Crudupem, který herečku opustil v jejím sedmém měsíci těhotenství, kvůli mladší herecké kolegyni Claire Danes (Terminátor 3: Vzpoura strojů, Ve jménu vlasti). V roce 2007 pak adoptovala holčičku Caroline Aberash Parker z Etiopie. Vedle Crudupa dva roky randila s hercem Jeffreym Deanem Morganem (Strážci – Watchmen, Spása, Rampage Ničitelé).

Lauren Graham

Starší z děvčat Gilmorových zažila atmosféru své vlastní svatby pouze ve filmové/seriálové podobě. Nejdéle ve vztahu setrvala s hercem Peterem Krausem (seriály Odpočívej v pokoji, Famílie; filmy Truman Show, Už tady nežijeme, Netvor). Herečka nejvíce známá rolí Lorelei ze seriálu Gilmorova děvčata ale i z filmů (Jediná správná věc, Božský Eva, Něco jako komedie) randila i s dalšími herci jako Tate Donovan (Memphiská kráská, Argo, Místo u moře), Matthew Perry (seriál Přátelé, filmy Jen blázni spěchají, Můj soused zabiják) nebo Marc Blucas (Městečko Pleasantville, Láska podle předlohy, Blok 99).

Winona Ryder

Herečka za svou přes čtvrt století dlouhou kariéru také nepoznala veškerý ten svatební shon a přípravy na svatební obřad. Nejblíže k onomu dni měla v roce 1990, když byla zasnoubená s hercem Johnnym Deppem. Ze zásnub nakonec sešlo a pár se rozešel. Sympatická herečka Winona Ryder (Beetlejuice, Drákula, Vetřelec: Vzkříšení, Temný obraz, Star Trek, Černá labuť, seriál Stranger Things) ale měla vztah i s dalšími známými muži. Chodila například s frontmanem skupiny Soul Asylum Davem Pirnerem nebo hercem Mattem Damonem alias Jasonem Bourneem.

Diane Keaton

O herečce Diane Keaton, která letos oslavila sedmdesáté druhé narozeniny, je řeč ve spojení s hercem Al Pacinem, se kterým randila. Stejně jako Al Pacino nezůstal u jediné ženy, ani Keaton nezůstala u jediného muže. Za svůj život měla herečka poměr i s dalšími slavnými a talentovanými muži. Kupříkladu se scénáristou, režisérem a producentem Woody Allenem (Annie Hallová, Manhattan, Manželé a manželky, Match Point – Hra osudu, Půlnoc v Paříži, Jasmíniny slzy) nebo hercem Warrenem Beattym (Lilith, Bonnie a Clyde, Rudí, Bugsy). Nejkomplikovanější vztah měla rozhodně s Al Pacinem. Spolu se totiž několikrát rozešli a pak zase dali dohromady, že je to samotné už přestalo bavit. V roce 1996 adoptovala dívku a v roce 2001 chlapce.

Marisa Tomei

Pro mnohé muže přirozená krasavice i v dnešních letech. Stačí, když se třeba podíváte na poslední sólový film se Spider-Manem s podtitulem Homecoming. Držitelka Oscara a stále aktivní herečka nikdy neměla o nabídky mužů nouze. Měla v životě několik vážných vztahů, ale osobně prohlásila, že není příliš vdávací typ. Nejblíž k tomu měla s Loganem Marshallem-Greenem v roce 2012, když oznámili své zásnuby. Jenže vztah nakonec ztroskotal. Kolují zvěsti, že mezi její ex patří například Robert Downey Jr. (Iron Man), Christian Slater (Jméno růže, Interview s upírem, Lovci myšlenek, Bobby, Nymfomanka) nebo Lenny Kravitz (Skafandr a motýl, série Hunger Games).

KOUKNI SE  10 hereček, které se netají svou sexuální orientací

2Herci

John Cusack

Dvaapadesátiletý herec randil za svůj život hned s několika slavnými herečkami. Přestože se snažil všechny své vztahy udržet mimo reflektory a fotoaparáty paparazziů. Inu, když jste slavný, jde to stěží. Jestli vůbec. Nicméně Cusack byl spatřený ve velmi blízkém objetí hned několika známých hereček jako Neve Campbell z Kanady (hororová série Vřískot, Lví král 2: Simbův příběh, Tráva, Mrakodrap), Minnie Driver z Velké Británie (Zlaté oko, Tarzan, Fantom opery, Odsouzení) nebo Lili Taylor z USA (Výkupné, Všechny moje lásky, Veřejní nepřátelé, V zajetí démonů).

Seth MacFarlane

Zdá se, že tu pravou nenašel ani populární herec, dabér a režisér Seth MacFarlane. Tvůrce Griffinových nebo Amerického táty, hlas Médi ze stejnojmenného filmu a herec z filmů Všechny cesty vedou do hrobu, Loganovi parťáci dosud nepoznal své vlastní svatební přípravy na obřad. Na druhou stranu v randění se ženami, nejčastěji s herečkami, je profík. Jednu chvíli dokonce randil s Emilii Clarke aka Daenerys Targaryen ze seriálu Hra o trůny.

Al Pacino

Herecká legenda a hvězda kultovní klasiky Kmotr má na svém kontě 3 děti, ale ani jednu svatbu. Al Pacino zplodil jedno dítě se stále současně působící trenérkou Jan Tarrant a další dvě s herečkou Beverly D´Angelo (Vlasy, Bláznivá dovolená, Zázrak). Kromě těchto dvou žen Pacino v průběhu svého života měl i další vážné známosti. Dalo by se říct, že byl a možná stále ještě je docela sukničkář. Jen si to vemte: Tuesday Weld, Diane Keaton, Jill Clayburgh, Marthe Keller, Kathleen Quinlan, Lyndall Hobbs. A to je jen hrubý výčet.

Ricky Gervais

Oproti ostatních slavným osobnostem ze seznamu herec Ricky Gervais žije už přes třicet let se svou jedinou přítelkyní. Nevystřídal tolik partnerů jako ostatní zmínění herečtí kolegové a kolegyně. Z pohledu počtu svateb je na tom stejně. Nula. Na otázku, proč se nikdy nevzali, odpověděl anglický herec známý z komediální fantasy trilogie Noc v muzeu toto: „Je zbytečné mít takový obřad před zraky Boha, když žádný Bůh není.“ Poněkud primitivní a omezený důvod, ale brát mu to nebudeme.

Tim Robbins

Nikam také nespěchá herec a režisér Tim Robbins se svou partnerkou, známou herečkou Susan Sarandon. Docela často jsou terčem bulváru, takže se klidně můžete dočíst, že se pár stihl minimálně třikrát za rok rozejít a dát zase dohromady. Pravdu ale znají jen oni dva. Jisté je, že za sebou mají přes dvacet let společného života a dvě děti k tomu. A svatební zvony jsou v nedohlednu. Ale možná proto, že se už Sarandon nechce vdávat. Na rozdíl od Robbinse má již jednu svatbu za sebou, a tím pádem bohužel i rozvod.

KOUKNI SE  Jak jsem poznal vaši matku: 10 celebrit, které si zahrály epizodní role
Owen Wilson

Známý herec a rodilý Texasan Owen Wilson se své reálné svatby ještě nedočkal. Na rozdíl od té filmové. Zpočátku šlo jen o vážnější vztahy s áčkovými celebritami jako níže zmiňovaná Sheryl Crow nebo herečka Kate Hudson. Do dalších tří vztahů zakomponoval i děti. Momentálně má celkem tři děti a každé s jinou ženou. V lednu roku 2011 porodila jeho bývalá přítelkyně Jade Duell syna. Jejich vztah skončil ještě téhož roku. V lednu roku 2014 zplodil herec s přítelkyní Caroline Lindqvist druhého syna. Nejčerstvější přírůstek Wilsonovi porodila Varunie Vongsvirates 9. října letošního roku, a to dcerku.

Matthew Perry

Herec Matthew Perry aka Chandler Bing ze sitcomu Přátelé zažil svou vlastní svatbu pouze v seriálu/filmu. V realitě to byly pouze krátkodobé vztahy s herečkami jako Julia Roberts, Yasmine Bleeth nebo již výše zmíněná Lauren Graham. Nejdelší vztah si udržel s věkově mladší herečkou Lizzy Caplan. Ale ani v případě tohoto páru nezazněly svatební zvony a vztah se v roce 2012 rozpadl.

Billy Crudup

Herce Billyho Crudupa (Mission: Impossible III, Strážci – Watchmen, Spotlight, Vetřelec: Covenant) fanoušci hodně kritizovali za to, že pár měsíců před porodem své partnerky a herečky Mary-Louise Parker od ní odešel. Začal randil s tehdy daleko mladší herečkou Claire Danes. Jenže vztah s daleko mladší herečkou Billymu Crudupovi nevydržel déle než dva roky. Od té doby randil s dalšími ženami, ale s žádnou nedošel až k oltáři.

Adrien Brody

Herec známý z filmů jako Pianista, Vesnice, Fantastický pan Lišák, Predátoři, Půlnoc v Paříži nebo Grandhotel Budapešť má svou randící historii složenou ze samých slavných hereček. Jednu dobu chodil například s Tori Amos (Úsměv Mony Lisy), Keirou Knightley (série Piráti z Karibiku, Pýcha a předsudek, Pokání, Kód Enigmy, Everest), January Jones (Prci, prci, prcičky 3: Svatba; X-Men: První třída, Neznámý) nebo Elsou Pataky (série Rychle a zběsile). Od roku 2012 udržuje poměr s mladou ruskou modelkou Larou Lieto. A jedna zajímavost. Brody má české předky. Přesněji. Matka jeho matky pochází z české židovské rodiny.

 

3Zpěvačky

Kylie Minogue

Svatební obřad také dosud nezakusila známá australská taneční zpěvačka Kylie Minogue. Na konci osmdesátých let sice chodila s frontmanem skupiny INXS Michaelem Hutchencem. Ale nic z toho nebylo. Fiaskem skončil také pozdější pětiletý zpěvaččin vztah s francouzským hercem Olivierem Martinezem (Než se setmí, S.W.A.T. – Jednotka rychlého nasazení, Ranhojič). Populární zpěvačka Kylie Minogue tak zůstává svatbou nepolíbená.

KOUKNI SE  10 celebrit, které postihla rakovina
Sheryl Crow

Nikdy se nevdala také country zpěvačka, hudebnice a textařka Sheryl Crow. Přestože byla ve vztahu s těmi největšími jmény filmu, hudby a sportu. Z herců například hvězda komediálních rolí Owen Wilson (Tenkrát na východě, Rytíři ze Šanghaje, trilogie Auta, Nesvatbovi, Grandhotel Budapešť). Z hudební branže populární zpěvák Eric Clapton a ze světa sportu světoznámý cyklista Lance Armstrong.

4Další celebrity

Oprah Winfrey

Rodačka z Kosciuska ve státě Mississippi a údajně nejbohatší Afroameričanka ve Spojených státech. Nehledě na to, populární moderátorce dosud nikdy nezněly svatební zvony. I přesto, že se svým partnerem Stedmanem Grahamem žila přes 25 let. Těžko říct, proč se nikdy nevzali. Nicméně i tento dlouhý vztah nakonec skončil. Winfrey ještě uprostřed 80. let randila také s méně známým scénáristou a hercem Rogerem Ebertem, který v roce 2013 zemřel ve svých sedmdesáti letech.

Condoleezza Rice

Bývalá tajemnice státu a podle průzkumů jedna z nejdůvěryhodnějších osob americké politické scény Condoleezza Rice se také nikdy nevdala. Rice sice byla zasnoubená s hráčem NFL Rickem Upchurchem v sedmdesátých letech minulého století. Jenže podle uvážení tehdy mladé a cílevědomé Condoleezzy neměl vztah žádnou naději do budoucna.

Coco Chanel

Slavná a úspěšná francouzská módní návrhářka Coco Chanel (1883-1971) obrovským způsobem ovlivnila svět módy. Její jméno je dodnes velmi dobře známé a hodně často skloňované. Možná právě kvůli celoživotnímu pracovnímu vytížení si nenašla čas na svůj osobní život. Zemřela totiž bez manžela a bez dětí. Takže neexistoval její přímý potomek, který mohl zdědit vybudované značkové módní impérium.

Ludwig van Beethoven

Jeden z nejslavnějších skladatelů klasické hudby všech dob Ludwig van Beethoven nikdy nedošel ve vztahu tak daleko, aby z toho koukala svatba. Přestože začal mít od svých pětadvaceti let problémy se sluchem, dokázal složit ta největší hudební díla. Za svůj poměrně kratší život (zemřel v 57 letech) měl i několik vztahů. Ale hudba zůstala v jeho životě jeho jedinou a pravou láskou.

Jane Austen

Anglická spisovatelka Jane Austen (1775-1817) napsala jedny z nejlepších milostných románů vůbec. Přesto své romantické knižní představy nikdy nezrealizovala. Autorka Emmy, Pýchy a předsudku nebo Vášně a citu podlehla zákeřné chorobě ve svých čtyřiceti dvou letech. Zemřela tak nejenom neprovdaná ale také bezdětná.

 

Ondřej Blahut

www.ranker.com, www.imdb.com

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

seventeen + fifteen =