Sex v roušce…nesmysl, nebo elixír vášně?

Bez ohledu na to, co si o rouškách a jejich všudypřítomném nošení myslíte, přijde den, kdy budou minulostí. A ten den se blíží. Díky současnému stavu je mnoho párů pospolu víc, než o tom kdy snilo.

První týden byl super. Doháněli jste to, na co zbýval čas jen o dovolené, druhý týden se přihlásila rutina a teď už nevíte, jestli jste tak trochu šílení, nebo znovu zamilovaní. Od každého něco a ode všeho pořádný kus.

Sex v roušce

Ve všech médiích neslyšíte o ničem jiném, než jsou roušky, virus, počty mrtvých a nakažených. Vyprázdněné ulice a zavřené obchody přispívají postapokalyptickému obrazu světa kolem nás.Chtělo by to nějakou vzpruhu.

Všechno, co vám zvedne náladu, je vítáno. Sexu to platí dvojnásob. Tahle situace se, doufejme, hned tak nebude opakovat. V tuto chvíli to ale bude jen takové, jaké si to uděláte.

Rouška: synonymum pandemie, nedostatku i naděje…podle některých lékařů i unikátní nástroj rozkoše.

Přijde vám úchylné líbat se v roušce? Je to nehygienické a potírá to význam roušky. Ale co ji vyzkoušet doma? Říkáte si, co je to za nesmysl si ji dobrovolně navléct, když nemusíte? Udělejte to proto, že chcete.

Samozřejmě z hygienického hlediska je nejlepší vyzkoušet ty polohy, kdy máte tváře nejdál od sebe. Čím dál, tím lépe. Přijdete na tu nejvzdálenější? Pokud se zadýcháváte, nebo máte potíže podat vyšší výkon se zakrytými ústy a nosem, nechejte si roušku jen v počátku. Přeci jen není výsledkem astmatický záchvat, nebo infarkt.

KOUKNI SE  12 rad, jak se s někým nejlépe rozejít

Darina D

Předchozí článekPonorka? Chtělo by to Kotletu
Následující článekTrailer: Režisér La La Landu chystá muzikálovou událost roku Eddy

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

17 + one =