Seriál Sex ve městě se vrátí s novými díly, ale bez jedné z hlavních postav

Seriál Sex ve městě se vrátí na obrazovky s novými díly. Ale ne přesně tak, jak si seriál diváci pamatují. Někdo bude chybět.

Podle serveru The Post nové série už nenatočí Samantha Jones, kterou si zahrála Kim Cattrall – ostatní tři hlavní postavy – Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon a Kristin Davis svou účast potvrdily.

Sara Jessica Parker, která také produkovala poslední díly seriálu na HBO, už minulé září prozradila, že by ráda natočila další díly seriálu Sex ve městě:“Nenazvala bych to restartem seriálu, ale takovou opětovnou návštěvou. Ráda bych viděla, kde všechny teď jsou a co dělají. Svět se od té doby hodně změnil, technologie, sociální média.“

Sarah by ráda v pokračování reflektovala také současnou sexuální politiku a samozřejmě i hnutí Me Too. Carrie by určitě byla pyšná na své myšlenky, které jí napadají k současné situaci ve světě.

Jenže právě mezi Kim Cattrall a Sarah Jesicca Parker už několik let panuje silné napětí, které je posilováno na sociálních sítích a v rozhovorech hlavně ze strany Kim Cattrall.

V roce 2018 Sarah veřejně sdílela svou upřímnou soustrast, když se dozvěděla, že zemřel bratr Kim Cattrall. Ta na to zareagovala takto: „Tvoje pokračující podlézání je pro mě bolestivou připomínkou, jak krutá jsi byla a stále jsi. Aby bylo zcela jasno (pokud doteď ještě někomu není), nejsi součástí mé rodiny. Nejsi ani moji kamarádkou.“

KOUKNI SE  Cillian Murphy jako Oppenheimer - život tvůrce jaderné bomby od Nolana

Parker na to do médií zareagovala, že mezi dámami neprobíhá žádná válka, což byla ale pravděpodobně jen diplomatická zpráva, aby rozptýlila obavy diváků, že se všechny dámy nesejdou u jednoho stolu.

Cattrall nikdy neskrývala svou touhu vytvořit vlastní odnož seriálu Sex ve městě. Část, která by se věnovala samozřejmě hlavně její postavě. Ale zašla ještě dál, když přišla s nápadem natočit pokračování s afroamerickou nebo hispánskou Samanthou.

K pokračování seriálu se Kim Cattrall vyjádřila tak, že její rozhodnutí se na něm nepodílet souvisí s jejím osobním vývojem, kdy seriál vidí jako uzavřenou kapitolu svého minulého života, teď žije jiný, který ji naplňuje.

CHarlie Brown

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

eleven − 5 =