Seriál Sex ve městě se vrátí s novými díly, ale bez jedné z hlavních postav

Seriál Sex ve městě se vrátí na obrazovky s novými díly. Ale ne přesně tak, jak si seriál diváci pamatují. Někdo bude chybět.

Podle serveru The Post nové série už nenatočí Samantha Jones, kterou si zahrála Kim Cattrall – ostatní tři hlavní postavy – Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon a Kristin Davis svou účast potvrdily.

Sara Jessica Parker, která také produkovala poslední díly seriálu na HBO, už minulé září prozradila, že by ráda natočila další díly seriálu Sex ve městě:“Nenazvala bych to restartem seriálu, ale takovou opětovnou návštěvou. Ráda bych viděla, kde všechny teď jsou a co dělají. Svět se od té doby hodně změnil, technologie, sociální média.“

Sarah by ráda v pokračování reflektovala také současnou sexuální politiku a samozřejmě i hnutí Me Too. Carrie by určitě byla pyšná na své myšlenky, které jí napadají k současné situaci ve světě.

Jenže právě mezi Kim Cattrall a Sarah Jesicca Parker už několik let panuje silné napětí, které je posilováno na sociálních sítích a v rozhovorech hlavně ze strany Kim Cattrall.

V roce 2018 Sarah veřejně sdílela svou upřímnou soustrast, když se dozvěděla, že zemřel bratr Kim Cattrall. Ta na to zareagovala takto: „Tvoje pokračující podlézání je pro mě bolestivou připomínkou, jak krutá jsi byla a stále jsi. Aby bylo zcela jasno (pokud doteď ještě někomu není), nejsi součástí mé rodiny. Nejsi ani moji kamarádkou.“

KOUKNI SE  Trailer: Mission: Impossible Odplata - První část

Parker na to do médií zareagovala, že mezi dámami neprobíhá žádná válka, což byla ale pravděpodobně jen diplomatická zpráva, aby rozptýlila obavy diváků, že se všechny dámy nesejdou u jednoho stolu.

Cattrall nikdy neskrývala svou touhu vytvořit vlastní odnož seriálu Sex ve městě. Část, která by se věnovala samozřejmě hlavně její postavě. Ale zašla ještě dál, když přišla s nápadem natočit pokračování s afroamerickou nebo hispánskou Samanthou.

K pokračování seriálu se Kim Cattrall vyjádřila tak, že její rozhodnutí se na něm nepodílet souvisí s jejím osobním vývojem, kdy seriál vidí jako uzavřenou kapitolu svého minulého života, teď žije jiný, který ji naplňuje.

CHarlie Brown

Předchozí článekAromaterapie – síla vůně
Následující článekNejlepší hry za rok 2020

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

17 + eighteen =