Představitelka Ellie ze seriálu The Last of Us se identifikuje jako nebinární

Hlavní hrdinka Ellie, herečka Bella Ramsey, z dlouho očekávaného seriálu The Last of Us, se identifikuje jako nebinární. Namísto za ženu či muže se označuje prostě za člověka a genderové nálepkování je jí proti srsti, uvádí Deadline. Seriál natočený podle stejnojmenného hitu je dostupný na HBO, my jsme seriál už porovnávali s herní předlohou.

„Myslím, že moje pohlaví bylo vždycky velmi proměnlivé,“ cituje herečku server Deadline. „Když mě někdo osloví ‚ona‘ nebo řekne ‚její‘, tak o tom nepřemýšlím. Ale vím, že kdyby mi někdo řekl ‚on‘, bylo by to trochu vzrušující,“ vysvětlila a pokračovala: „Považuji se prostě za člověka. Být genderově označená není něco, co bych měla nějak zvlášť ráda, ale co se týče zájmen, je mi to opravdu jedno.“ Při vyplňování formulářů tedy Bella Ramsey zaškrtává možnost „nebinární“ a ne „on“ nebo „ona“.

Na sociálních sítích to filmová Ellie od fanoušků hry docela schytala. A to za svůj vzhled a poněkud protivný projev. I my jsme srovnávali její osobnost s herní Ellie, která je opravdu ve hře hezčí, více holčičí a citlivější. Tvůrci vsadili na to, že Bella Ramsey umí hlavně hrát, což předvedla v již legendárním seriálu Hra o trůny, kde ztvárnila mladou silnou panovnici Lyannu Mormont. Kromě toho jsme ji také mohli vidět v remaku seriálu Čarodějnice školou povinné.

Její coming out ohledně nebinárnosti pohlaví tak zapadá do kritických ohlasů fanoušků, kteří ji nepovažují za řádnou dívku. Herečka bude mít výhodu určitě ve druhé řadě seriálu, protože tam zjistíme, že Ellie je…?

KOUKNI SE  Trailer: Joker 2 s Lady Gaga jako Harley Quinn

Charlie Brown

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

two × 5 =