Nejžhavější scény seriálu True Blood

Snad jediný opravdu kvalitní seriál o upírech míří tohle léto do svého finále. Poslední sedmá série je v plném proudu a uzavře tak další seriálový fenomén, který ve velkém ocenili i mnozí kritici, jak ostatně dokazují i ceny Emmy či Zlaté Glóby, které True Blood obdržel. Seriál True Blood se ale neproslavil jen dobrou režií a skvělými výkony hlavních protagonistů, ale i osvědčenými taháky v podobě častých úmrtí postav a odvážných sexuálních scén. Pojďme si připomenout ty nejodvážnější.

5. 1. série, 7.epizoda:

Jason s Amy dovádějí jako smyslů zbavení po tom, co se sjeli Véčkem, otázkou je, jestli jejich řádění nebylo jen halucinací.

 

4. 4. série, 9 epizoda:

Byl to sice jen Sookin sen, přesto se scénáristé přesně trefili do toho, co fanoušci toužili vidět: trojka mezi Sookie, Ericem a Billem. Co na tom, že to byl jen sen?

 

 

3. 3. série, 3. epizoda:

Vztah mezi Billem a jeho a jeho stvořitelkou Lorenou byl vždy plný nenávisti, kterou k ní Bill choval, ale i sexuálního napětí. Sexuální scéna, kdy je Bill donucen k sexu s Lorenou a nechce ani vidět její tvář, patří do zlatého fondu True Blood.

 

2. 1. série, 8. epizoda:

Jedna z nejšokujících erotických scén True Blood. Sookie smutní nad Billovým hrobem, když se z něj najednou začne Bill  hrabat ven, hororová scéna se v mžiku změní na erotickou, když  Sookie strhne k zemi rovnou na vlastním hrobě.

KOUKNI SE  5 nejsympatičtějších seriálových záporáků

 

1. 5. série, 1. epizoda:

Nejen v Game of Thrones najdeme incest, v této epizodě True Blood se Eric zapomněl se svou sestrou Norou. Nora sice není Ericovou  pokrevní sestrou jako Cersei Jaimeo, je jeho sestrou tak nějak po upírsku, což ale nemění nic na tom, že o zeď by ji opírat neměl, když ji nazývá sestrou…

Jitka Kubátová

 

Zdroj: whatculture.com

Předchozí článekRecenze: Knězovy děti plýtvají kondomy a šetří zábavou
Následující článekCo žere Mela Gibsona

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

one × 2 =