Nejsexuálnější scény ve filmech roku 2017

Které herečky a herci se odvážili v uplynulém roce natočit ty nejsexuálnější nahé scény? A v jakých filmech? To se dozvíte v následujících řádcích.

9. Padesát odstínů temnoty

Co si budeme povídat. Předchozí snímek Padesát odstínu šedi neslavil žádný úspěch. Naopak získal hned několik Zlatých malin (ocenění pro nejhorší filmy roku v různých kategoriích). Padesát odstínů temnoty nepozvedl úroveň kvality ani díky pár známým hereckým tvářím. Jak se říká, jediné malé bezvýznamné plus má film pouze za originálnější a odvážnější sexuální scény. V Odstínech šedi to všechno začalo. V Odstínech temnoty se to rozjelo na plné obrátky. A letošní premiéra Padesáti odstínů svobody vše zakončí. Filmy podle knižní trilogie založené na erotickém dramatu jsou naštěstí bohaté na všelijaké lechtivé a nahé scény.

Za nejsexuálnější scénu se dá považovat právě ta výtahová. Vše začíná, když je Anastasia s Christianem v restauraci. V průběhu rozhovoru Christian požádá Anastasii, aby si sundala své černé krajkové kalhotky. Po večeři se odeberou s dalšími hosty k výtahu. A tady začíná pikantní část. Christian nenápadně a profesionálně udělá Anastasii „masáž intimních partií“ v plně obsazeném výtahu. Co může být více vzrušujícího. Je jasné co následuje, když oba dorazí ke Christianovi domů…

8.  

7. Call Me by Your Name

Ne jednou nenápadnou scénou ale téměř celým filmem protéká sexuální napětí, které vlastní romantické drama v koprodukci USA, Itálie, Francie a Brazílie pod režisérskou taktovkou Luca Guadagnina. Vše začíná obyčejně, když se sedmnáctiletý Elio sexuálně seznámí s dívkou Marziou. Poté co dorazí nový asistent Eliova otce, obrátí se mu svět na ruby. K asistentovi Oliverovi začne chovat postupem času city, které jsou hlubší než kamarádské. Dokáže Oliver opětovat Eliovy city? Jenže takový vztah může narušit klidné rodinné vztahy i vztah, který dosud měl s přítelkyní/kamarádkou Marziou.

Jedna z nejsexuálnějších scén začíná v momentě, když Elio a Oliver objeví skrytou lásku jeden k druhému. Vše zakončí věta, kterou vyřkne Oliver Eliovi: „Call me by your name and I will call you by mine“. („Řekni mi tvým jménem a já ti řeknu mým“.)

 

KOUKNI SE  15 nejlepších akčních filmů všech dob

6. Atomic Blonde: Bez lítosti

Jednu takovou odvážnou scénu si vloni střihla známá herečka Charlize Theron spolu se Sofií Boutellou (Mumie) v akčním thrilleru Atomic Blonde: Bez lítosti režiséra Davida Leitcha. Na rozdíl od romantického vzplanutí mezi chlapcem v pubertě a dospělým mužem se v Atomic Blonde setkáte s vášnivou postelovou scénou dvou žen. V tomto případě jde pouze o náhlé a krátkodobé vzplanutí vášní.

Děj filmu se odehrává v Německu během Studené války těsně před pádem Berlínské zdi v roce 1989. Lorraine Broughton MI6 má za úkol vyšetřit záhadná úmrtí předchozích agentů MI6. V jednom nočním klubu narazí na Delphine, francouzskou agentku v utajení. Delphine Lorraine svede a to vyústí v jednu z nejžhavějších lesbických scén minulého roku.

5. Blade Runner 2049

Ve filmu Blade Runner 2049 hraje Ryan Gosling důstojníka KD6-3.7 (jednoduše známého jako K), Replikanta, který randí s hologramem jménem Joi. V průběhu celého filmu K kupuje pro Joi upgrady aby se jejich vztah mohl stát více intimním. Jednoho dne Joi touží zjistít, co K fyzicky cítí, a proto si najme prostitutky Mariette. Vědomí hologramu Joi se spojí s umělým tělem Mariette, takže se obě mohou milovat s K a poznávat přitom jeho fyzické pocity každá zvlášť. Konečným výsledkem je vzrušující sexuální scéna, která vás nenechá chladnými, protože jde o nejsexuálnější scénu trojice roku 2017.

 

4. Tvář vody

Nový snímek Guillermo del Tora v několika ohledech připomíná drsné fantasy Faunův labyrint. Nejen právě proto má nový snímek podobného ražení s milostnou zápletkou velkou šanci na získání Zlatého Glóbu. Možná dokonce i Oscara.

Ve svém novém filmu Tvář vody del Toro buduje milostnou romanci mezi hluchou ženou a obojživelným (rybím) mužem. Na rozdíl od ostatních filmů, tady nejde o nejodvážnější ani o nejžhavější sexuální scénu. Jak vztah této dvojice sílí a sílí, dojde až na další úroveň, která nabídne milostnou scénu mezi ženou a mužskou bytostí. Jednoznačně jde o nejbizarnější sexuální scénu roku 2017 ve filmu.

KOUKNI SE  Nejlepší filmy s mimozemšťany

3. Tulipánová horečka

Lehce historické romantické drama z poloviny loňského roku v režii Justina Chadwicka podle knižní předlohy nabídlo hned několik lechtivých scén. Právě díky velkému počtu intimních nahých chvil je film Tulipánová horečka považovaný za jeden z nejsexuálnějších filmů uplynulých dvanáctí měsíců.

Původně měl snímek přijít do kin už v roce 2015. Jenže natáčení filmu štěstí nepřálo. Personální čachry a nejrůznější komplikace zpozdily premiéru o rok a půl. Rozpočet filmu mezitím vzrostl ze 7 na 25 milionů dolarů. Film se při premiéře nedočkal žádného většího představení. Ani větší rozpočet nezvedl celkovou kvalitu. Na své si nejvíce příjde mužská část. Kdo by nechtěl spatřit stoupající herecké hvězdy Alicii Vikander (Jason Bourne, Ex Machina, Lara Croft) a Caru Delevigne (Valerián a město tisíce planet, Sebevražedný oddíl) v dráždivých sexuálních polohách dosud neviděných?

2. Personal Shopper

Posledním snímkem, který disponuje plnohodnotnou nahotou je mysteriózní drama z dubna 2017 režiséra Oliviera Assayase s Kristen Stewart v hlavní roli. Stewart zde ztvárnila postavu Maureen, osobní nákupčí pro jednu mediální hvězdu. Ve svém volném čase se zabývá dost netradiční záležitosti. Vyvoláváním a komunikací s dušemi zemřelých v opuštěném domě. Skutečně takovou schopnost má nebo si to jenom namlouvá?

Film by dopadl lépe, kdyby režisér věděl, ke kterému žánru se má přiklonit. Chvilku životní drama, chvilku pohled na ženu, která jako by mluvila sama se sebou. Žánrová nejasnost a dějová překombinovaná nelogika sledu některých událostí dělá z Personal Shoppera mišmaš, který nezaujme. Pouze častá plnočelná nahota hlavní ženské postavy (hvězdy Twilight ságy) může znamenat pro některé malé bezvýznamné plus.

1. Voice from the Stone, Berlin Syndrome, The Exception, Sirotek

Vedle filmů, které měly premiéry prakticky po celém světě, je tady pár snímků, které mohli lidé spatřit pouze v kinech v jediné zemi. To je případ těchto čtyř filmů. Filmy jsou výjimečné tím, že se v nich nachází sexuální či nahé scény známých hereček a herců. Například v mysteriózním thrillerovém drama Voice from the Stone odhodila svůj vršek herečka Emilia Clarke aka Daenerys ze seriálu Hra o trůny. Někdo by mohl namítat, že se v seriálu tolikrát odhalila, že další nahota z její strany není nijak zajímavá. Jenže v seriálu se už dlouho nesvlékla. Nýbrž používá své věrné dvojče. Takže jediná možnost, kdy v současnosti můžete skutečně můžete spatřit Emilii nahou,, je film Voice from the Stone.

KOUKNI SE  Nejlepší filmy s křesťanskou tematikou

Do roucha Evina se odhalila také další původem australská herečka Teresa Palmer, která si na nedostatek nabídek nemůže stěžovat. Začínala s filmy Wolf Creek, Smrtící nenávist a Prosincoví kluci. Nyní má za sebou úspěšné a známé filmy Zhasni a zemřeš, Jsem číslo čtyři a Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny. Ve svém nejnovějším počinu se odvážila ke kompletní nahotě, a natočila tak svou nejsexuálnější scénu své herecké kariéry v thrilleru Berlin Syndrome.

Takový snímek The Exception, který promítaly pouze kina v USA, se může pyšnit dvojitou dávkou nahoty. V britském válečném dramatu dojde na shození veškerých šatů obou hlavních postav. Jak nejnovější představitelky pohádkové Popelky Lily James, tak i často obsazovaného, ale v USA nepříliš oblíbeného herce Jaie Courtneyho (střihl jednu z postav v Sebevražedné oddíle a dalších filmech). Spolu natočili pro film nejednu velmi odvážnou a sexuální scénu, kterou stojí za to vidět.

Posledním drobným počinem, který zavítal pouze do francouzských kin, je „překvapivě“ francouzské drama Sirotek. Ve filmu si střihla jednu ze svých odvážných nahých scén také půvabná britská herečka Gemma Arterton (Quantum of Solace, Princ z Persie: Písky času, Byzantium, Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic, Jejich nejlepší hodina a půl).

 

 

 

Ondřej Blahut

 

 

www.provokr.com, www.whatculture.com, www.imdb.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

5 × two =