Legendární DOOM vyšel na Nintendo Switch a mobilní telefony

Konečně. Legendární hry DOOM a DOOM 2, včetně jejich mladšího a na svou dobu technicky vymazleného bratříčka DOOMa 3, vyšly na Nintendo Switch. První dva díly si zahrajeme dokonce i na mobilu.

To, že je DOOM zpátky v plné síle, to snad nemusíme ani zdůrazňovat. Rebootovaný díl DOOMu z roku 2016 byl hráči nadšeně přijmut. V letošním roce jsme na E3 mohli vidět další díl DOOM Eternal v pohybu. Navíc jsme se dozvěděli, že datum vydání je plánován na 22.listopadu tohoto roku, což vyvolalo vlnu nadšení. Není tedy divu, že v těchto dnech probíhající QuakeCon se točí hlavně kolem této legendární série. Všechny informace se však netýkají jen nových titulů. Vypadá to, že Bethesda myslí i na všechny milovníky starého DOOMa.

Ano, je to tak. Bylo totiž oznámeno, že všechny tři díly původní série si nově zahrajeme i na Nintendu Switch. O tom, že by k tomu mohlo dojít, se šuškalo delší dobu. Vše se však potvrdilo až nyní. To však není vše. První dva díly vyjdou dokonce i na mobilní telefony. Konkrétně na zařízení se systémy iOS a Android. Takže výborná zpráva pro všechny, kteří chtějí navýšit roky strávené v těchto legendárních střílečkách o nějakou tu hodinku navíc i mimo obrazovku monitoru nebo televize. Nyní máte tedy další možnost vyzkoušet legendární hru, která ve své době vyvolávala vlnu hysterického nadšení a pomohla společně s Wolfensteinem vydobýt akčním střílečkám své místo na herním poli. Navíc, za mě i na mobilních telefonech neztratila hra nic ze svého kouzla a půvabu. Takže neváhejte a zahrajte si i Vy na svém mobilu nebo Switchi hru, která se stala legendou.

KOUKNI SE  Mrkněte na trailer remaku Knights of the Old Republic

Martin Kudělka

Předchozí článekNejlepší filmy s upíry
Následující článekHudební hvězdy na stránkách knih

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

two × one =