Joaquin Phoenix si zahraje opět Jokera, pokračování Joker 2 potvrzeno

Konečně je to potvrzené: Joaquin Phoenix si zopakuje roli Jokera. Režisér Todd Phillips se na Instagramu pochlubil prvním potvrzením pokračování filmu z roku 2019. Sdílel obálku scénáře spolu s pracovním názvem Joker: Folie à Deux.

Folie à deux je francouzský výraz, který znamená „společné šílenství dvou“, takže si můžeme jen představovat, jaké náznaky to pro pokračování prozrazuje.

Najde si Joker – známý také jako Arthur Fleck – společnici? Nebo se jeho dvě vnímání světa ještě více propletou? No, odpovědi na tyto otázky vlastně neznáme, protože Phillips zatím o filmu mlčí. Ale vzhledem k významu názvu by mohlo jít o náznak, že se nám představí další známá postava DC s úzkými vazbami na Jokera.

Tou by nebyl nikdo jiný než odporná Harley Quinn. Je však nepravděpodobné, že uvidíme Margot Robbie po boku Phoenixe. S Jaredem Letem, který si tohoto sugestivního padoucha zahrál už ve filmu Sebevražedný oddíl. Robbie navíc již dříve prohlásila, že si od hraní Harley potřebuje na chvíli odpočinout, protože je její postava dost vyčerpávající.

Ale zatímco Robbie si svou postavu zřejmě nezopakuje, Phoenixe jako Jokera ještě jednou uvidíme. Ve stejném příspěvku na Instagramu, který odhalil název filmu, Phillips připojil snímek Phoenixe, jak čte scénář. Takže máme potvrzeno, že ho uvidíme opět v hlavní roli, bez něj by nebylo pokračování ani možné.

KOUKNI SE  George R.R. Martin pochválil pilotní díl prequelu Hry o trůny

Za film Joker z roku 2019 si Phoenix odnesl Oscara za nejlepší mužský herecký výkon v roli titulního padoucha a získal celkem 12 nominací na Oscara. Rychle se stal nejvýdělečnějším filmem s ratingem R v historii a celosvětově utržil více než 1 miliardu dolarů. Ještě působivěji toto zní, když si uvědomíme, že jeho natočení stálo pouhých 62,5 milionu dolarů.

V současné době není datum premiéry ani začátek natáčení jasný.

Charlie Brown

Předchozí článekTady jsou důvody, proč Johnny Depp vyhrál soud v USA, ale prohrál ve Velké Británii
Následující článekVznikne reality show podle seriálu Hra na oliheň, přihlásit se můžete i vy

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

six + nine =