Epická výprava do dějin Středozemě. Představuje se seriálový Pán prstenů

Nový seriál ze Středozemě Pán prstenů: Prsteny moci nedávno představil první teaser. A teď vyšlo najevo, že by Amazon Prime Video mělo zveřejnit první teaser trailer během amerického Super Bowlu. Kromě toho také platforma ukázala sérii plakátů s postavami ze seriálu, píše server Hollywood Reporter.

Epické drama, odehrávající se tisíce let před událostmi z trilogie Pán prstenů a Hobit, sleduje soubor postav, známých i nových, když čelí dlouho obávanému znovuobjevení zla v Tolkienovi Středozemi. Seriál vychází z příběhů, mytologie a spisů spisovatele J.R.R. Tolkiena. Na seriál dohlíží showrunneři John D. Payne a Patrick McKay, kteří společně napsali sci-fi blockbuster Star Trek: Do neznáma.

Série Pán prstenů: Prsteny moci spojuje všechny podstatné příběhy druhého věku Středozemě: Ukování prstenů, nástup temného Pána Saurona, epický příběh Númenoru a poslední alianci Elfů a lidí. Dosud diváci na plátně viděli pouze příběh jednoho prstenu. Ale předtím než zbyl pouze jeden prsten, tak jich bylo hned několik. Vyprávění by mělo začít v čase relativního míru a představí příběh širokého obsazení postav, jak nových, tak i známých, které se musejí vypořádat s obávaným návratem zla do Středozemě.

Tři tisíce let před Sauronovým pádem

  • Děj se odehrává ve Druhém věku, jenž trvá 3 441 let a končí Sauronovým pádem, který je vyobrazen v úvodu prvního dílu Pán prstenů: Společenstvo prstenu.
  • Tvůrci schválili druhou sérii ještě před tím, než se začala natáčet první série. První série disponovala rozpočtem až 465 milionů dolarů. Zatímco náklady na trilogii Pán prstenů se pohybovaly kolem 281 milionu, tak Hobit stál až 745 milionů dolarů. Níže se můžete podívat na první ukázky, fotografie a plakáty z připravovaného epického fantasy seriálu.
KOUKNI SE  Jeremy Renner viděl své oko tím druhým

Showrunnery seriálu Pán prstenů jsou John D. Payne a Patrick McKay, úzce s nimi spolupracuje i Bryan Cogman (Hra o trůny). Úvodní epizody zrežíroval J. A. Bayona (Jurský svět: Zánik říše, Volání netvora: Příběh života). Do jednotlivých rolí zatím byli obsazeni Maxim Baldry, Ema Horwath, Markella Kavenagh, Morfydd Clark a Joseph Mawle.

Premiéra první řady seriálu Pán prstenů: Prsteny moci bude na videotéce Amazon Prime Video už 2. září 2022.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

1 × two =