Čtvrtý John Wick bude ještě větší nářez

John Wick (Keanu Reeves) odhalí cestu, jak porazit Nejvyšší radu. Než se mu však podaří získat svobodu, musí Wick čelit novému nepříteli, který má mocné spojence po celém světě. Bude to o to težší, že nová spojenectví mění staré přátele v nepřátele…

Po dvou odkladech, pod které se podepsala pandemie koronaviru a částečně i snaha tvůrců vyhnout se premiéře filmu ve stejný víkend jako Top Gun: Maverick, by měl John Wick: Chapter 4 do (českých) kin dorazit 24. března 2023. V současnosti se dosud vydané filmy v sérii nacházejí v nabídce služby Netflix, je tak možné, že tam v budoucnu najdeme i čtvrtý díl.

Stopáž snímku by měla být podle režiséra Chada Stahelskiho delší než u předchozích filmů (nejdelší film v sérii byl dosud třetí díl se 131 minutami), přesnou minutáž ale zatím neznáme. Podle Stahelskiho budou minuty navíc ve filmu využity rozumně, zejména k ponoření se do mytologie světa nájemných vrahů.

O příběhu John Wick 4 zatím detailnější informace nemáme. Víme jen to, že John Wick: Chapter 4 je přímým pokračováním filmu John Wick 3 – Parabellum (2019) a John v něm bude čelit dosud nejnebezpečnějším nepřátelům. Wickovo perfektně zvládnuté gun fu (bojový styl kombinující kung-fu a používání střelných zbraní) v John Wick: Chapter 4 zakusí ti nejmocnější členové podsvětí napříč New Yorkem, Berlínem, Osakou i Paříží.

V hlavní roli nájemného zabijáka Johna Wicka se opět představí charismatický Keanu Reeves. Jako majitele hotelu Continental Winstona znovu uvidíme Iana McShanea a vrátí se také Laurence Fishburne v roli krále Boweryho – hlavy rozsáhlé kriminální sítě maskující se jako útulek pro bezdomovce. V Continentalu Wicka opět přivítá recepční Charon, jehož ztvární Lance Reddick.

KOUKNI SE  Čeká nás nejbrutálnější díl seriálu The Last of Us?

O následujících postavách kromě jejich jmen mnoho informací nemáme a jejich roli ve filmu lze namátkově odvodit pouze ze zveřejněného traileru. Viděli jsme v něm například známého japonského herce a bojového umělce Hiroyuki Sanada v roli Shimazu, který v ukázkách bojoval na straně Wicka. Hlavním antagonistou filmu bude pravděpodobně Marquis ztvárněný Billem Skarsgårdem.

CHB

Předchozí článekChandler z Přátel napsal paměti trosky a feťáka
Další článek3 způsoby, jak se můžete zranit při masturbaci

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

20 − four =