Co při sexu nikdy neříkejte

Všichni to známe. Partner si chce při sexu povídat, povzbudit nebo probrat vaše preference. Vy se mu snažíte vyjít vstříc. Někdy to holt nevyjde. Víte, co nikdy při sexu neříkat? My ano.

Nikdy mu neříkejte: „ Karle…“ nebo Pepo, nebo Honzo, zvlášť pokud se tak nejmenuje. Přeřeknutí je ošemetná věc a přeřeknutí při sexu je téma na hooodně dlouhé vysvětlování.

Čas od času se při pohledu do vašich touhou zamžených očí zadívá a zeptá se: „Na co myslíš?“

Víte, co chce slyšet, tak hlavně neříkejte, na co ve skutečnosti myslíte. Fakt, že jste zapomněla koupit mléko, odhlásit syna z kroužku nebo poslat daňové přiznání ho zkrátka moc nerozpálí. Spíš odsune pěkně k ledu.

Z podobné kategorie jsou ty věty, na které se vás sice neptal, ale vy na ně stejně myslíte. A to tak neodbytně, že vám to nedá a zmíníte je i v okamžiku blížícího se vyvrcholení: „Nezapomněl jsi vynést koš?“ Jestli může pokračovat i po tomhle, držte se ho. On vás ale nejspíš opustí.

Pánové, vy se moc nesmějte. A laskavě spolkněte při sexu poznámky typu: „Sluší ti to od té doby, co jsi mi zmacatěla.“ To je jed zabalený do belgické pralinky. A ne každá vám ho spolkne tak ochotně, jak jej servírujete.

Když už si nespletete jméno, laskavě zapomeňte na oslovení: „ mamko“ a jeho obdoby. To, že vám porodila potomka z ní nedělá vaší matku. Zřejmě ji ani neuchvátí představa soulože matky se synem. Koneckonců na tohle oslovení zapomeňte jednou provždy. je vyhrazeno pouze dětem a jejich rodičům.

KOUKNI SE  Jak si užít anální sex

Ačkoliv jí chcete za příjemně rytmický výkon pochválit, nepoužívejte srovnání s bývalkami. „Takhle teda Janička nepřirážela, jsi božská.“ Není snad potřeba to dál rozvádět.

Pomyslným vrcholem v tom, co neříkat pod erotickým vrcholem je věta: „ Takhle jsem si dlouho neužil, musím brnknout Fandovi, to mi neuvěří.“  Dámy, to platí i pro vás. Raději rovnou zapomeňte na to, že zavoláte té své nejlepší kámošce, jakého že kance jste v něm probudila, pokud ještě v ten moment oddychuje vedle vás. Samozřejmě mám na mysli, že byste to neměly ani postovat na Facebooku nebo Instagramu. Pochvalou budiž druhému, pokud extatické výkřiky slyšeli sousedi, kteří vás odmění uznalým pohledem, až se budete ráno plížit ve večerním oblečení z bytu ven.

Při sexu se dá hovořit jakkoliv a o čemkoliv. Klidně o vývoji akciových trhů, pokud to toho druhého rajcuje. Ale je vždycky lepší to napřed opatrně vyzkoušet, například zmínkou nějaké optimisticky se vyvíjející křivce, než mu vpálíte mezi oči propad kakaových bobů na světových trzích v náruživé chvilce.

Následkem nevhodné věty může povadnout chuť v čemkoliv pokračovat. Naopak vhodným pobídnutím či náznakem se dá i leccos vylepšit.

 

Darina D.

Předchozí článekRecenze: Skleněný je konec trilogie, která být neměla
Následující článek5 případů, kdy Simpsonovi předpověděli budoucnost

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

three × 4 =