Autorka bestselleru Za zavřenými dveřmi B. A. Paris představí osobně svou novinku V pasti lží už 10. dubna v Praze. Celá akce proběhne v knihkupectví Luxor na Václavském náměstí od 17:00. Tento psychologický thriller usiluje o titul nejnapínavější čtení tohoto roku a byl přeložen už do více než 20 světových jazyků. Výsledek obrázku pro b.a. paris

V první knize B. A. Paris zpracovala nesnadné téma domácího násilí. Podobné téma zvolila i v novince V pasti lží, který je více zaměřený na manipulaci a psychického týrání.

Hlavní hrdinka nového thrilleru Cass si konečně dala svůj život do pořádku, je šťastně vdaná a pracuje jako učitelka. Jedné deštivé noci se ale na neosvětlené lesní cestě stane něco, co jí převrátí život naruby. Paralyzovaná výčitkami zapomíná, kde nechala zaparkované auto, jestli si vzala prášky nebo že si domluvila schůzku. V hlavě má jen zmatek a mrtvou ženu, kterou možná mohla zachránit. Je blázen? Nebo si s ní zahrává její mysl?“ Uvedlo na svých webových stránkách nakladatelství motto.

Autor: Zdeňka Kudová

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

20 − four =