Trailer: Agents of SHIELD se v páté sérii podívají do vesmíru

Jeden z nejstarších seriálů z dílny Marvelu to od začátku neměl na domácí scéně jednoduché. I když se to tak nezdá, párkrát přežil svou smrt. A to hlavně díky divákům v Evropě. Je to paradox. Zatímco ve Spojených státech má každá série nižší sledovanost, v Evropě a dalších zemích Asie, potažmo Austrálie a Afriky křivka sledovanosti naopak narůstá. Čtvrtá série dost sázela na kinematograficky méně známou postavu Ghost Ridera. Existují pouze dva celovečerní filmy, které jsou obecně nejznámější. Jenže jednička i dvojka s Nicolasem Cagem dopadly špatně a ve velkém finančním mínusu.

V Evropě čtvrtá řada seriálu Agenti SHIELDU opět zvedala čísla sledovanosti, v Americe se projevil úplně opačný obrázek. Došlo to tak daleko, že se podruhé a tentokrát ještě vážněji mluvilo o konci seriálu. Naštěstí se tak nestalo. Původně měla pátá série odstartovat na přelomu února a března. Jenže neúspěšný start Inhumans donutil tvůrce jednat rychleji. Protože je dost nepravděpodobné, že se geneticky vylepšená společnost lidí dočká druhé série, nové příhody agenta Coulsona a jeho skupiny nejbližších spolubojovníků začnou již prvního prosince tohoto roku.

Seriál z prostředí speciálních agentů a také superhrdinů volně navazoval na události minulých, přítomných i budoucích filmů Marvelu. Jako bonus rozšiřoval dějové universum superhrdinů a padouchů. Dlouho nebylo jisté, jestli se dočkáme nové řady. Čtvrtá řada navíc skončila velkým cliffhangerem (nebudu nic prozrazovat). Nakonec tvůrci potvrdili začátek prací na premiérových dílech. Co se bude dít v nové sérii? Na co seriálová odnož Marvelu v nejnovějších Agentech SHIELDU láká? Z prvního traileru je patrné jedno. Na vesmír. Coulson a spol se ocitají na mimozemské vesmírné lodi. Nemají zdání, jak daleko se nachází vůči Zemi a jestli se vůbec dostanou zpět.

KOUKNI SE  Trailer: Tiché místo: První den mimozemské invaze

Trailer je plný akce, triků a náznaků toho, co se chystá na diváky. Diváci na našem kontinentu jsou už natěšení, teď už můžeme pouze doufat v kladné přijetí amerických kritiků a diváků. Děj páté série bude doplňovat a rozšiřovat události, které předchází filmům Captain Marvel a Avengers: Infinity War. Mezi záporáky se objeví Skrullové a rasa Kree. To je pro změnu souvislost seriálu s blížícím se útokem Thanose na Zemi a příhody vesmírných Strážců galaxie.

Na zbrusu nové zasazení Agents of SHIELD do vesmíru se můžete těšit od 1. prosince 2017.

 

 

 

Ondřej Blahut

 

 

 

www.imdb.com, www.collider.com, www.comingsoon.net. www.whatculture.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

four − one =