5 seriálů, které sledujete (ale raději se tím nechlubíte)

Trapný padesátky

 Ordinace v růžové zahradě

 

Všichni to známe a všichni víme, o čem to je. Sice už si dost dobře nepamatujeme, kolikátá manželka doktoru Mázlovi umřela (ale tušíme, že minimálně pátá). Hezkých doktorů a doktorek, kteří se navzájem zapletli a zase odpletli, se tu už taky vystřídalo až kam. Byl proveden bezpočet resuscitací, odběrů krve a gynekologických vyšetření. A jak je možné, že to všichni víme? Protože úterky a čtvrtky jsou takové ty plonkové dny mezi začátkem a koncem pracovního týdne, kdy nemáte žádný program na večer (středu z pochopitelných důvodů nepočítám). No, a když máte dvě, tři deci pod kůží, tak zjistíte, že vás ta „Ordoška“ vlastně i baví. Nejvíce zrzavá Babeta, která pořád jede.

 

Ulice

Kdysi dávno (asi tak před sto padesáti lety) začal uznávaný režisér Dušan Klein tento seriál natáčet. A ještě neskončil. A asi ani jen tak neskončí. Je to totiž never ending story. Bedřich podvádí Anču, Anča podvádí Bedřicha, David Alenu, Bětka Matěje, Martina Filipa, Gábina Hynka, Tereza Vojtu, Olda Jitku (ani nespočítáte kolikrát), Monika Máru, Otta Hedviku, Štěpán Theu, Eddie Adrianu, Robert Adrianu (chudák Adriana)…A tak je to tu se všemi. Už se těžko orientuje v tom, kdo s kým, kde a kdy. Možná jste to Vy, možná je to Vaše Ulice. Ale tak to snad raději ne, děkuji.

KOUKNI SE  5 nejsympatičtějších seriálových záporáků

 

Trapný padesátky

Mia + Anča + Ema = trapný padesátky. Jedná se o zvláštní typ rovnice, kde levá strana značně převažuje tu pravou. A to jen díky hvězdnému obsazení hlavní trojice (Melíšková, Mihulová, Tomicová). Pro seriál, jehož název je opravdu všeříkající, snad ani není zapotřebí podrobnějšího rozboru. Je to fakt trapný. A padesátku si to nezaslouží. Jestli na to vážně koukáte, tak to opravdu nikomu neříkejte. Nikdy.

Comeback

Je to chytré. Je to vtipné. Smějete se, až se za břicho popadáte. Ale stejně to nikomu nepřiznáte. Proč? Protože je to tak trochu primitivní. Obzvlášť metalák Ozzák. A slušňačka Saša. A zoufalec Tomi Paci. A ještě trochu větší zoufalec Lexa, krkavčí matka Simona, Iva a perfekcionistka Mamba také. Ale stejně se tomu neubráníte a sjíždíte všechny díly až do zblbnutí. Až z toho všeho kreslíte zubaté žáby.

Sex ve městě

Těžko si představit, že existuje na světě žena, která by si nepřála žít takovým bezstarostným životem, jako žije ústřední pětice tohoto již kultovního seriálu. Carrie, Samantha, Charlotte a Miranda mají sice mládí už tak trochu za sebou, ale kvanta sexuálních dobrodružství ještě stále před sebou. A proč se o to nepodělit s ostatními? No, možná svojí stejně praštěné kamarádce po skleničce (nebo spíš lahvi) vína přiznáte, že se občas kouknete (myšleno na seriál) a že vy jste prostě „úplně stejná jako Carrie“. A v životě netoužíte po ničem jiném, než po tom najít pana Božského. Tak svlečte tepláky a vyrazte do ulic. Při koukání na seriál ho totiž nikdy nenajdete. Ale to jen tak tipuji.

KOUKNI SE  Kteří hollywoodští herci si letos vydělali nejvíce peněz?

 

Kateřina Valentová

Zdroje:

https://www.csfd.cz/film/215294-ordinace-v-ruzove-zahrade/komentare/

https://www.csfd.cz/film/215263-ulice/komentare/

http://www.ceskatelevize.cz/porady/11011518163-trapny-padesatky/

https://www.csfd.cz/film/241931-comeback/galerie/?type=1

http://www.imdb.com/title/tt0159206/mediaviewer/rm1220527616

Předchozí článekRecenze: Gala Dalí – nesmrtelná múza
Následující článekRecenze: Divotvůrce aneb mág s jedním kouzlem a kočkoveverkou

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

twelve − three =