10 důvodů, proč chodit s tlustou holkou

Tlustá dívka není obvykle vysněným terčem k randění. Zeptáte-li se mužů, jak vypadá ideální žena, s kterou by chtěli chodit, bude to určitě nějaká modelka nebo celebrita. Ovšem existuje řada výhod, které vám randění s tlustou holkou přinese. Vlastně můžete po takové schůzce zjistit, že schůzka s tlustou dívkou může být o hodně zábavnější, než s jejím hubeným protějškem.

1Snadno se rozpovídá

Jedna z věcí, které činí obézní dívky zajímavé, je jejich schopnost hovořit prakticky o čemkoliv. Upozorňují více na své komunikační a intelektuální schopnosti než na svůj vzhled. Jak se více zaměřují na svou osobnost, dokážou vás poutavě zapojit do debat na rozličná témata. Nudit se s ní prostě nebudete.

2Milá osobnost

Přiznejte si, ne všechny hubené dívky jsou příjemnými společnicemi. Jsou-li krásné a štíhlé, očekávají, že tyto jejich přednosti jsou pro život nejdůležitější. Ne to, že se budou chovat mile, že budou příjemné a skromné. Tlusté ženy nemají pocit, že se kolem nich točí svět, jen když se na ně někdo podívá. Jsou obvykle temperamentní a rády baví společnost.

3Ochota vyzkoušet jakýkoliv druh potravin

Jestli rádi experimentujete v jídle, je tlustá dívka skvělou volbou. Ženy s vyšším procentem tuku jsou pro každou gastronomickou špatnost. Nejsou vybíravé, nerýpou se v jídle, nejsou rozmazlené.

4Láskyplnost

Tlustější dívky se rády mazlí, rády vás obejmou, pohladí. Pokud jste také mazliví a rádi se necháváte konejšit, je to další důvod si s nimi něco začít.

KOUKNI SE  Šest znamení, že už masturbujete příliš

5Otevřenost pro vaši oblíbenou zábavu

Tučné dívky se rádi zapojí do vaší oblíbené kratochvíle, pokud je to nebude stát moc úsilí. Jsou schopné se s vámi dívat na televizi, sledovat sportovní přenosy, zahrát si hru na playstationu. Když je nebudete honit, budou s vámi u všech oblíbených odpočinkových zájmů.

6Neobávají se venkovních aktivit

Štíhlé holky se věnují hodně opečovávání vlastního těla. Musí mít upravené a nalakované nehty, dokonalý účes, krásné oblečení. To se ovšem příliš nehodí k výletům do přírody, jízdě na kole i pěší turistice. U tlustých holek si můžete být jistí, že se nebudou bránit se ušpinit nebo si nechat deštěm setřít make up. Jen je třeba zvolit přiměřené tempo a vzdálenost.

7Můžete je vzít kamkoliv

Tlusté ženy s vámi nejen budou dělat, cokoliv si zamanete, ale také s vámi půjdou kamkoliv. Nebudou vás častovat výčitkami, když pojedete na dlouhý výlet, nebudou si stěžovat, že je moc vedro nebo naopak moc zima.

8Nepřebere vám ji jiný muž

Samozřejmě, že pokud máte štíhlou a krásnou dívku, budou se vám ji snažit ostatní muži odloudit. S tlustou holkou můžete jít kdykoliv ven a nemusíte na ni žárlit a hlídat ji, aby vám ji někdo nesvedl.

9Umíněnost

Dívky při těle jsou často tvrdohlavé ve svých názorech, mají jasné a vyhraněné názory. Nebudou se stydět svůj názor říct, což vede k mnoha nepředvídatelným a dobrodružným situacím.

KOUKNI SE  Jak si užít sex ve sprše

10Umí se smát

Dámy při těle se nestydí za svůj smích. Pokud slyšíte někde v restauraci hlasitý a uvolněný smích, často patří obézní dívce. Protože je příliš netankuje jejich vzhled, nedělají si starosti, jak vypadají, když se nahlas smějí. Dokážou svým smíchem nakazit celou společnost.

 

Charlie Brown

Předchozí článekPět nejlepších filmů Zdeňka Svěráka
Další článekReboot filmu Mumie s Tomem Cruisem v hlavní roli

7 KOMENTÁŘE

  1. Tento článek vlastně říká že plnější holky jsou jen pro zoufalce… Teď nevím jestli se mám smát, nebo autorovi co psal tento článk rozbít hubu, jsem silnější holka a podle všech mám dokonalou postavu řekněme že mám⏳ ale to nemá jí všechny holky… Nejvíc mně teda naštval 8 „důvod“ jako myslíte že se nějaký kluk netočí za hezkou holkou která má co ukázat? A že plnější holka není sexy? Myslíte že hubená holka co je kost a kůže je zdravá atraktivní pro všechny kluky? Ok, nikomu neberu to že se mu líbí hubená holka i já mám svůj ideál, ale sakra lidi vzpamatuje se toto je největší kravina co jsem za svůj život četla… Jsem pyšná za to kdo jsem a lidi jako tento autor mi můžou akorát závidět!

  2. To je ten nejstrašnější a nejblbější článek, který jsem za 26 let svého života četla! Nejhůř strávený 3 minuty!

  3. no za kluky musim říct že něco na tom je 😀 ale jen něco…ku… i hodné sou jak tlusté tak chudé

  4. Ježíš, docela se mi líbí ten snadný myšlenkový obrat autora tlustá = hnusná = nechtěná = vděčná za cokoli. Škoda, že nepřidal o krok navíc, že tlustý holky jsou zjevně podle autora vhodné pro zoufalce, kteří nemají, co nabídnout. 😀

  5. Tak co todle psalo za kokota ? ??
    Jsem holka silný postavy s nadváhou ale líná nejsem ,nekoukam na telku nesnášim jí,jsem vybíravá jak hovado,furt si stěžuju na horko,zimu nebo dlouhý výlety,s přítelem nikam nechodim proč bych měla chodit na ryby když mě to nebaví? ? ale plno věcí mu vyčítám , jsem silná ale plno kluků řeklo že to kolik vážim nejde ani vidět což je fakt jiný holky s mojí váhou sotva ujdou metr ale já chodim dálky ? lidi zamyslete se co píšete za sračky ? to stejný muže někdo napsat o hubenejch namyšlených kundách který muj mladej fakuje i přede mnou??

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

two + twelve =