Jak správně změřit velikost penisu

Jak si podle lékařů správně změřit penis?


V některém bodě svého života jste pravděpodobně s kámoši mluvili o velikosti svého penisu. Možná to bylo ve sklepě vašeho kamaráda na střední škole, v obývacím pokoji vašeho vysokoškolského bytu nebo v šatně v posilovně. A pokud jste o tom nemluvili přímo, pravděpodobně vás alespoň zajímalo, jak délku a obvod vašeho penisu porovnat s ostatními muži. A možná jste se chtěli připravit na to, co na vaši velikost řekne vaše milenka či partnerka. Ať už je to jakkoli, je úplně normální, že vás zajímá, jak přesně váš penis změřit.

Než budeme pokračovat, ujasněme si jednu věc: Velikost vašeho penisu – nebo zda vůbec nějaký máte (haha) – nemá většinou skutečný vliv na vaši mužnost. Falešná představa, že větší penis = „mužnější“ muž, je bohužel stále rozšířená. Zároveň si ale řekněme upřímně, že toto platí do určité velikosti. S penisem ve ztopořeném stavu o velikosti palce velké divadlo hrát nemůžete.

Důraz na velikost penisu vytváří mužský komplex, kdy se muži obsedantně soustředí na velikost penisu a sexuální výkonnost. Samozřejmě že odchylky od normálu mohou vést muže k pocitům méněcennosti, k erektilní dysfunkci nebo zpochybňování vlastní hodnoty.

Krutou pravdou je, že některé ženy dávají přednost sexuálním partnerům s velkým penisem. Většina z nich ale nehledá ani tak někoho, kdo má super mohutné péro, jako spíš někoho, kdo ví, jak partnerku uspokojit.

KOUKNI SE  Šest znamení, že už masturbujete příliš

Pro vaši informaci: průměrný ztopořený penis je pravděpodobně o něco menší, než si myslíte. Bylo zjištěno, že jeho délka je asi 13,12 cm, jde o o průměrnou délku z výzkumu prováděného po celém světe.

Pokud jste se někdy pokoušeli změřit si svůj penis, pravděpodobně jste zjistili, že je toho hodně, co je třeba zvážit. Mám ho měřit tvrdý, nebo ochablý? Pokud mám předkožku, mám počítat i s ní? Můj penis je mírně zakřivený – musím použít ohebný metr?

Zde je návod, jak podle odborníků změřit svůj penis.


Jak změřit délku penisu

Postupujte stejně, ať uz s ochablým či ztopořenýnm penisem:

  1. Vezměte si měkký metr (takový, jaký používá krejčí, ne ten plechový).
  2. Umístěte konec měkkého metru v místě, kde se kořen vašeho penisu setkává s ohanbím, na horní stranu vašeho penisu. Pokud máte kolem této oblasti nějaký tuk, možná ho budete muset zatlačit, abyste kost nahmatali.
  3. Vyrolujte metr až ke špičce žaludu (hlavička penisu).
  4. Předkožka se nepočítá. Odsuňte ji a měřte pouze po špičku žaludu.
  5. Pokud máte penis zakřivený, snažte se držet metr podél něj.

Jak změřit obvod penisu

  1. Vezměte si měkký metr. (Pokud měkký metr nemáte, můžete použít i provázek a ten následně změřit pravítkem).
  2. Přiložte konec metru k jedné straně penisu v místě jeho obvodu.
  3. Obtočte měkký metr kolem obvodu penisu, dokud nedosáhne počátečního konce metru. Podívejte se na číslo v místě, kde se obě části setkávají – to je obvod vašeho mužství.
KOUKNI SE  Jak může oboustranná masturbace zlepšit vás sexuální život

Mám měřit penis ochablý, nebo ztopořený?

Záleží na tom, k čemu měření používáte. Platí, že pokud se snažíte zjistit svou velikost kvůli nalezení padnoucího kondomu, budete chtít měřit při erekci. Pokud jste jen zvědaví, jak hodně se zvětší vás penis při ztopoření, změřte si schválně obě velikosti.

Charlie Brown

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

15 − 5 =