Vica Kerekes si ve filmu Indián zahrála potvoru a splnila si sen (Video)

V novém snímku režiséra Tomáše Svobody s názvem Indián si jednu z hlavních ženských postav, finanční ředitelku Janu, zahrála Vica Kerekes. Slovensko-maďarská herečka si tak splnila svůj herecký sen – ztvárnit negativní postavu, což se jí neděje tak často, a splnila si i přání pracovat s Karlem Rodenem. Česko-slovensko-polská komedie dorazí do kin už 22. září.

Že bude hrát ne úplně čestnou postavu prozradili tvůrci Vice Kerkes hned na začátku. „Neskutečně mě to potěšilo, protože jsem jich zase tolik nehrála. Často se říká, že hrát kladnou nebo sympatickou postavu není taková výzva, takže jsem se na tento úkol velmi těšila,“ kvitovala s nadšením herečka. „Negativní roli si naplno vychutnám, ale je pro mě důležité, abych našla pravdu té postavy. Musím se do ní absolutně převtělit a neodsuzovat ji. Snažím se vžít do její situace a pochopit, proč přemýšlí tak, jak přemýšlí,“ vysvětlila Kerekes o své postavě Jany.

Poté, co si přečetla scénář, neměla důvod roli nepřijmout. „Když mám po přečtení scénáře dobrý pocit a chuť pracovat, tak je to dobré znamení. Tento scénář měl pro mě smysl i kvůli tomu, že se v něm potkávají různí lidé a jejich názory. Někteří chtějí hlavně kariéru, úspěch a peníze, jiní zase chtějí život prožít jinak. Důležité pro ně je, že na světě nejsou sami. A to se mi na scénáři líbilo, že v něm dochází ke střetu těch dvou světů,“ prozradila o novém filmu Vica Kerekes.

KOUKNI SE  Upoutávka na nového Thora od Marvelu

Na svou roli se zrzavá kráska nemusela připravovat nijak složitě. „Nemusela jsem pro to dělat nic. Jen být přirozená, nebát se vydat ze sebe všechno a nestydět se. Každá žena má v sobě různé polohy, jednou potřebujeme být romantické a jindy zase dračice. Každá z nás to má v sobě, jen já to možná tolik neřeším a jsem svobodnější,“ vysvětlila herečka známá z filmů jako Nestyda, Muži v naději nebo Zejtra napořád.

ChB

Předchozí článekAudiokniha Bílá Voda spisovatelky Kateřiny Tučkové v čele s Vandou Hybnerovou
Následující článek5 nejsympatičtějších seriálových záporáků

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

14 − four =