Uvadající Oscary probudil Will Smith fackou v přímém přenosu. Bylo to domluvené?

O největší rozruch galavečera se postaral Will Smith, když udeřil do obličeje komika Chrise Rocka. Důvodem byl žert, který mířil na Smithovu manželku. Později oceněný herec nakráčel během přímého přenosu na pódium, napřáhl se a moderátorovi jednu vlepil. „Neber si do své hnusné huby jméno mojí manželky,“ dodal už na odchodu od překvapeného komika.

Komik si dělal legraci z vyholené hlavy Jady Pinkett Smithové: „Jade, miluju tě, G. I. Jane 2, nemůžu se dočkat, až to uvidím.“ Chris Rock tak zjevně narážel na stejnou úpravu vlasů, jaké měla ve snímku G. I. Jane herečka Demi Mooreová.

Smithova manželka už v roce 2018 přiznala, že jí byla diagnostikována alopecie. O ztrátě vlasů a ochlupení, což onemocnění způsobuje, pak často hovoří na svých sociálních sítích. 

Za roli otce tenisových hvězd sester Williamsových Willa Smitha akademie poprvé v jeho herecké kariéře ocenila. „Richard Williams byl urputným ochráncem svojí rodiny,“ řekl Smith při děkovném proslovu zjevně s odkazem na dřívější incident, který podle médií velmi poznamenal atmosféru v sále Dolby Theatre.

Herec se pak omluvil americké filmové akademii a vyjádřil naději, že jej pozve na udílení zlatých sošek i příští rok.

Oscara za nejlepší film vyhrál snímek V rytmu srdce, který porazil kritiky favorizované drama Síla psa a proměnil všechny tři nominace, s nimiž vstupoval do soubojů o zlaté sošky. 

Na sítích se následně strhla diskuze o to, zda konflikt nebyl předem domluvený, protože každoročně klesá Oscarům sledovanost. Video z předávání se stalo ihned virální a sdílí jej všechna média ve světě. Takovou popularitu by bez facky přenos neměl.

KOUKNI SE  IFFKV 2023: festivalová přehlídka ve Varech právě začíná

Ale z chování dotyčných to nevypadá na předem domluvené číslo – Will Smith se nejprve vtipu zasměje, jeho na krátko ostříhaná manželka se zatváří zhnuseně a dá oči v sloup. Po krátkém prosrřihu už kráčí Smith na pódium a bez debat ji Rockovi natáhne. Ten reaguje srdnatě, ale očividně velmi překvapeně, snaží se být vtipný, ale nejde mu to. V případě předešlé domluvy by asi zareagoval pohotověji. Nebo je vše jinak?

Charlie Brown

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

4 × 1 =